فرمانده انتظامی مرند از دستگیری سارق خودرو معروف به ایرج نیسان در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار صدا و سیما از مرند، علی طاحونی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: مأموران پلیس آگاهی این شهرستان در پی سرقت یک‌ دستگاه خودرو نیسان و انجام یک فقره سرقت با استفاده از خودرو سرقتی موضوع را به […]

فرمانده انتظامی مرند از دستگیری سارق خودرو معروف به ایرج نیسان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار صدا و سیما از مرند، علی طاحونی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: مأموران پلیس آگاهی این شهرستان در پی سرقت یک‌ دستگاه خودرو نیسان و انجام یک فقره سرقت با استفاده از خودرو سرقتی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

این مقام انتظامی افزود: با انجام تحقیقات اولیه سارق حرفه‌ای معروف به ایرج نیسان شناسایی و با تحت کنترل قرار دادن محل‌های تردد وی مشخص شد، او از شهرستان متواری شده است لذا شهرستان مقصد شناسایی شد و با هماهنگی پلیس آگاهی شهرستان مذکور اقدامات لازم برای دستگیری این سارق صورت گرفت.

فرمانده انتظامی مرند ادامه داد: عوامل پلیس این شهرستان با اخذ نیابت قضایی به محل رفتند و با شناسایی محل اختفاء، متهم در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد؛ وی در تحقیقات صورت گرفته به چند مورد سرقت خودرو اعتراف کرد و با تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی شد.

فرمانده انتظامی مرند در پایان با اشاره به اینکه همکاری شهروندان با ماموران انتظامی این شهرستان و سیستم فوریت‌های پلیس سبب موفقیت ما در دستگیری این سارق شد، تصریح کرد: تلاش پلیس برای مقابله با مخلان نظم و امنیت و آرامش و آسایش مردم است و از تمام شهروندان می‌خواهیم تا در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را بلافاصله به مرکز فوریت‌های پلیس 110 اطلاع دهند.