فرمانده انتظامی مرند خبر داد دستگیری سارقان احشام در مرند فرمانده انتظامی شهرستان مرند گفت: سارقان حرفه‌ای احشام در شهرستان مرند پس از دستگیری به چهار فقره سرقت احشام اعتراف کردند. به گزارش اخبار به روز  از  مرند، سرهنگ  علی طاحونی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: ماموران آگاهی شهرستان مرند، چندی پیش […]

فرمانده انتظامی مرند خبر داد
دستگیری سارقان احشام در مرند

فرمانده انتظامی شهرستان مرند گفت: سارقان حرفه‌ای احشام در شهرستان مرند پس از دستگیری به چهار فقره سرقت احشام اعتراف کردند.

به گزارش اخبار به روز  از  مرند، سرهنگ  علی طاحونی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: ماموران آگاهی شهرستان مرند، چندی پیش از سرقت احشام در اراضی یکی از روستاهای اطراف مرند مطلع و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی تصریح کرد: با تلاش بی‌وقفه ماموران آگاهی شهرستان مالخر احشام با هویت معلوم شناسایی و با راهنمایی وی سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار احشام به نام‌های «الف- س»، «س-م» و «م- الف» شناسایی و دستگیر شدند.

طاحونی اظهار داشت: متهمان به سرقت هشت راس گوسفند که طی چهار فقره و به صورت شبانه با استفاده از خودروی نیسان و سواری پیکان اقدام به سرقت می‌کردند اعتراف که پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان مرند با اشاره به اینکه سارقان از هر فرصتی برای رسیدن به اهداف خود استفاده می‌کنند اظهار داشت: دامداران توصیه‌های پلیس را در پیشگیری از سرقت احشام جدی بگیرند و هر گونه موارد مشکوک را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام و نظرات و انتقادات و پیشنهادات خود را در خصوص عملکرد ماموران انتظامی با سامانه ۱۹۷ در میان بگذارند.