فرمانده انتظامی مرند خبر داد پلمب ۱۸ واحد صنفی تعمیرگاه و نمایشگاه اتومبیل در مرند فرمانده انتظامی مرند از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پلمب ۱۸ واحد تعمیرگاه و نمایشگاه اتومبیل متخلف در این شهرستان خبر داد. علی طاحونی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار صداو سیما  در مرند اظهار داشت: برای بازدید و کنترل رسته‌ای‌، […]

فرمانده انتظامی مرند خبر داد
پلمب ۱۸ واحد صنفی تعمیرگاه و نمایشگاه اتومبیل در مرند

فرمانده انتظامی مرند از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پلمب ۱۸ واحد تعمیرگاه و نمایشگاه اتومبیل متخلف در این شهرستان خبر داد.

علی طاحونی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار صداو سیما  در مرند اظهار داشت: برای بازدید و کنترل رسته‌ای‌، طرح مبارزه با تشدید سرقت از صنف تعمیرگاه و نمایشگاه‌های اتومبیل در این شهرستان اجرا شد.

وی افزود: در اجرای این طرح، ماموران پلیس اطلاعات و اماکن عمومی شهرستان از ۹۶ واحد صنفی بازدید کرده و از این تعداد ۱۸ باب به علت نداشتن پروانه کسب و تخلف صنفی و ایجاد مزاحمت در معابر پلمب، از تعداد ۵ نفر مدیر اماکن اخذ تعهد کتبی و به ۱۷ واحد اخطاریه پلمب و ۵ واحد تذکر داده شد و در این زمینه به صاحبان ۲۵ واحد صنفی در خصوص استفاده از دوربین مداربسته در خصوص پیشگیری از سرقت آموزش‌های لازم ارائه شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی شهرستان با کسانی که بخواهند به هر نحوی آسایش شهروندان را سلب کنند برخورد قانونی و جدی خواهد کرد، گفت: اجرای طرح‌ها زمانی موثر خواهد بود که مردم در حفظ و ارتقاء امنیت ایجاد شده با پلیس تعامل و مشارکت فعال داشته باشند و هرگونه موارد مشکوک را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کرده و انتقادات و پیشنهادات خود در خصوص عملکرد پلیس را با سامانه ۱۹۷ در میان بگذارند.