فرمانده انتظامی شهرستان مرند گفت: با اجرای طرح تشدید کنترل و نظارت بر اصناف ۲۵ واحد صنفی در این شهرستان به علت نداشتن پروانه کسب پلمپ شد. به گزارش  اخبار  به روز مرند : ، سرهنگ ‘علی طاحونی’ افزود: ارتقای امنیت اخلاقی در جامعه اصناف و پیشگیری از تخلفات صنفی در مجموعه فرماندهی انتظامی مرند با […]

فرمانده انتظامی شهرستان مرند گفت: با اجرای طرح تشدید کنترل و نظارت بر اصناف ۲۵ واحد صنفی در این شهرستان به علت نداشتن پروانه کسب پلمپ شد.

به گزارش  اخبار  به روز مرند : ، سرهنگ ‘علی طاحونی’ افزود: ارتقای امنیت اخلاقی در جامعه اصناف و پیشگیری از تخلفات صنفی در مجموعه فرماندهی انتظامی مرند با جدیت پیگیری و میزان پایبندی اصناف به قوانین ابلاغی بصورت مستمر رصد می شود.
وی ادامه داد: در این رابطه مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی این فرماندهی طرح تشدید کنترل و نظارت بر واحدهای صنفی را در شهرستان اجرا کردند.
سرهنگ طاحونی افزود: در این طرح مأموران نظارت بر اماکن عمومی شهرستان از آرایشگاه های مردانه و زنانه و صنف نجاران بازدید کردند.
وی اظهارکرد: در ارزیابی های صورت گرفته برای ۴۰ واحد صنفی تذکرات لازم جهت رعایت آئین نامه های اماکن عمومی و رفع نواقص اخذ پروانه صادر شد.