فرمانده انتظامی مرند از کشف انواع البسه قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال دراین شهرستان خبر داد. به گزارش اخبار به روز مرند :سرهنگ «کاظم دهقانی» در تشریح این خبر گفت: مأموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات پلیسی نامحسوس در یکی از محور های مواصلاتی شهرستان، یک دستگاه سواری پیکان وانت حامل […]

فرمانده انتظامی مرند از کشف انواع البسه قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال دراین شهرستان خبر داد.
به گزارش اخبار به روز مرند :سرهنگ «کاظم دهقانی» در تشریح این خبر گفت: مأموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات پلیسی نامحسوس در یکی از محور های مواصلاتی شهرستان، یک دستگاه سواری پیکان وانت حامل کالای قاچاق را شناسایی و متوقف کردند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: در بازرسی از خودروی توقیفی، هزار و ۵۳۶ ثوب انواع البسه زنانه، بچگانه و مردانه فاقد مجوز گمرکی کشف شد.
سرهنگ « دهقانی» ارزش ریالی کالای مکشوفه را طبق نظر کارشناسان، یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و افزود: در این راستا یک متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل شد .
فرمانده انتظامی مرند در پایان از شهروندان در خواست کرد: در صورت مشاهده هرگونه قاچاق کالا و اقلام ممنوعه مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اعلام و به منظور ارائه پیشنهادات، انتقادات و تقدیر از عملکرد پلیس شهرستان با سامانه ۱۹۷ در ارتباط باشن