فرمانده سپاه مرند در جلسه ستاد دهه فجر شهرستان مرند که با حضور مسئولین کمیته های مختلف برگزار شد، در سخنانی ضمن تبریک پیشاپیش سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: امروز صدور انقلاب اسلامی همه گیر شده و تشعشع نور آن همه جا را فرا میگیرد. به گزارش اخبار به روز مرند :سرهنگ […]

فرمانده سپاه مرند در جلسه ستاد دهه فجر شهرستان مرند که با حضور مسئولین کمیته های مختلف برگزار شد، در سخنانی ضمن تبریک پیشاپیش سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: امروز صدور انقلاب اسلامی همه گیر شده و تشعشع نور آن همه جا را فرا میگیرد.

به گزارش اخبار به روز مرند :سرهنگ جواد قهرمانزاده اظهار کرد: گفتگوهای هسته ای حاصل مقاومت ملت ایران و تلاشهای دیپلماتهای کشورمان است که در مقابل استکبار جهانی ایستادند و نتایجی رسیدند اما باید تذکرات مقام معظم رهبری را سرلوحه امور قرار دهند.

رئیس ستاد دهه فجر  انقلاب اسلامی شهرستان مرند در ادامه خطاب به روسای کمیته های مختلف مراسمات این دهه در مرند گفت: شرایط خاص ایام انتخابات است و مسئولین برنامه ها توجه کنند که نباید هیچگونه استفاده جناحی و بهره برداری شخصی از این مراسمات صورت گیرد و بصیرت افزایی محور این برنامه ها خواهد بود.

فرمانده سپاه مرند تاکید کرد: هیچ برنامه ای در ادارات و نهادها و کمیته های مختلف بدون بررسی و تصویب قابل اجرا نخواهد بود لذا کمیته ها برنامه های پیشنهادی خود را در اسرع وقت تحویل دبیرخانه ستاد دهند.

قهرمانزاده گفت: دهه فجر فرصتی است تا در آستانه دو انتخابات مهم، از مردم برای یک حضور حداکثری و دشمن شکن دعوت گردد تا دنیا باز هم شاهد یک انتخابات پرشور در ایران اسلامی باشد.

وی خاطر نشان کرد: شاخص های یک کاندیدای اصلح مکرر توسط امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) بیان شده است و از این شاخص ها مختلف هر فردی که داری بیشترین باشد انتخاب اصلح خواهد بود.

گفتنی است امسال ریاست ستاد دهه فجر شهرستان مرند به سپاه ناحیه مرند واگذار گردیده است.