فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مرند خبر داد برخورد قطار باری دامدار مرندی/ دستگیری سارقان کابل دزد فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مرند گفت: برخورد قطار باری با یک عابر پیاده در مرند منجر به مرگ وی شد. به گزارش اخبار به روز  از مرند، علی طاحونی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در پی وقوع […]

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مرند خبر داد
برخورد قطار باری دامدار مرندی/ دستگیری سارقان کابل دزد

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مرند گفت: برخورد قطار باری با یک عابر پیاده در مرند منجر به مرگ وی شد.

به گزارش اخبار به روز  از مرند، علی طاحونی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در پی وقوع سرقت از ساختمان‌های نیمه‌کاره و سیم کابل در سطح شهرستان و شکایت تعدادی از شهروندان در این رابطه موضوع به صورت ویژه توسط عوامل پلیس آگاهی و ماموران انتظامی کلانتری‌ها مورد پیگیری قرار گرفت.

وی افزود: پس از اقدامات فنی و اطلاعاتی گسترده، سارقان سابقه‌دار به نام‌های «الف.ع» و «ی.ش» شناسایی و تحت مراقبت نامحسوس عوامل انتظامی قرار گرفتند.

فرمانده انتظامی مرند در ادامه سخنان خود خاطرنشان کرد: سارقان در عملیاتی غافلگیرانه در یکی از محله‌های شهر دستگیر و به ۱۴ فقره انواع سرقت از جمله سرقت سیم برق و اماکن خصوصی و ساختمان‌های نیمه‌کاره اعتراف کردند.

این مقام انتظامی اضافه کرد: متهمان پس از انجام تحقیقات و بازسازی صحنه‌های سرقت با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

طاحونی ضمن قدردانی از همکاری شهروندان با پلیس از آنان خواست تا در صورت مطلع شدن از فعالیت مجرمانه برخی افراد فرصت طلب موضوع را هرچه سریعتر از طریق تماس با مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند و هرگونه انتقاد و پیشنهاد و تقدیر از عملکرد پلیس را با سامانه ۱۹۷ تماس گرفته و اطلاع رسانی کنند.

مرگ دامدار مرندی در برخورد با قطار

وی اضافه کرد: برخورد قطار باری با یک عابر پیاده در مرند منجر به مرگ وی شد.

طاحونی گفت: این حادثه تلخ در بخش شمالی پارک جانبازان مرند روی داد و قطار باری در محدوده نرسیده به پل باغ‌رضوان با یک پیرمرد کارگر دامداری به هویت «میرجلال – ب» که در حال تردد از روی ریل راه‌آهن بود برخورد کرده و در این حادثه بلافاصله جان خود را از دست داد.

وی افزود: به گفته مسئولان راه‌آهن در محل حادثه، شرکت راه‌آهن راه‌بندهایی گذاشته و حریم را بسته است تا نفرات پیاده و وسائط نقلیه وارد این محدوده پرخطر نشوند اما متاسفانه برخی افراد بدون رعایت مسائل ایمنی و هشدارها از این راه‌بندان‌ها گذر کرده و وارد حریم می‌شوند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مرند از شهروندان خواست از تجاوز به حریم راه‌آهن خودداری کنند.