به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرندسرهنگ. #دهقانی با اشاره به اجرای ۱۱۰ عنوان برنامه در هفته نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: هفته نیروی انتظامی امسال با شعار «#پلیس مقتدر #امین مردم با اجرای ۱۱۰ برنامه در شهرستان مرند برگزار می شود.

‍درآستانه فرارسیدن.هفته نیروی انتظامی در مرند برنامه های مختلفی برگزار خواهد شد

فرمانده انتظامی شهرستان مرند با اشاره به اینکه هفته نیروی انتظامی از۱۳ مهر روز جمعه آغاز می شود، خاطرنشان کرد: نشستی با مردم شهرستان از ساعت ۱۱ در محل نماز جمعه مرند با حضورروسای کلانتری و پلیس تخصصی خواهیم داشت تا به مشکلات آن ها رسیدگی وفی المجلس دستورات لازم را داده خو اهد شد .

دهقانی با اشاره به سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه با فرماندهی نیروی انتظامی مرندخواهد بود گفت:برگزاری نمایشگاه تصویری و پوستر ؛ مبارزه با مواد مخدروآسیب های اجتماعی ؛حضور بهداری نیروی انتظامی درمحل برگزاری نماز جمعه و انجام. #تست؛ قند؛خون و #اهدای خون گیری.را از دیگر برنامه های این هفته ذکر کرد .

وی ادامه داد: مراسم صبحگاه مشترک نیز روز شنبه با حضور اعضای شورای تامین و امام جمعه و نیروهای مسلح شهرستان مرند برگزار می شود ؛که تجلیل از خانواده شهدا و جانبازان و نیروهای نمونه؛از برنامه های این مراسم.است ؛اظهار داشت: برگزاری غبار روبی مزار شهدا در پنجشنبه هفته آینده دیدار با امام.جمعه مرند #نشست های تخصصی پلیس با شهروندان.در زمینه های مختلف #آسیب های اجتماعی و فردی از جمله برنامه های گرامیداشت هفته ناجا در شهرستان مرندمی باشد

فرمانده انتظامی شهرستان مرند با اشاره به اینکه #۵۰ مورد #سخنرانی هایی تخصصی پیرامون آسیب های اجتماعی و فضای مجازی برای عموم مردم در مساجد و مدارس برگزار خواهد شد، گفت: در هفته ناجا خدمات مضاعفی در شهرستان مرند خواهیم داشت، که براین اساس ساعات کاری ناجا در این هفته افزایش پیدا می کند.

فرمانده انتظامی شهرستان مرند در بخش دیگری با تقدیر از اقدام قاطع غرورانگیز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به حادثه تروریستی اخیر در اهواز گفت. دشمنان انقلاب اسلامی باید بدانند : آن ها برای ما فشنگ شلیک کردند اما ما با #موشک پاسخ آن ها را دادیم تا حواس خود را جمع کنند که اگر یک ضربه بزنند با ۱۰ ضربه پاسخ خواهیم داد.

دهقانی افزود: نیروی انتظامی در کنار سایر نیروهای مسلح آماده دفاع از خاک میهن عزیز اسلامی است و اجازه نخواهیم داد مشکل خاصی در امنیت داخلی و خارجی برای مردم.بوجود بیاید….

photo_2018-10-04_19-52-16 photo_2018-10-04_19-57-20