فرمانده نیروی انتظامی مرندخبر داد دستگیری قاچاقچی حرفه‌ای مواد مخدر در مرند فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مرند گفت: قاچاقچی که مواد مخدر را از شهرستان‌های دیگر به مرند در آذربایجان‌شرقی وارد می‌کرد، دستگیر شد. به گزارش خبرنگار صداو سیما از مرند، سرهنگ فرهنگ نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار واحد مرکزی خبر در مرند اظهار کرد: […]

فرمانده نیروی انتظامی مرندخبر داد
دستگیری قاچاقچی حرفه‌ای مواد مخدر در مرند

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مرند گفت: قاچاقچی که مواد مخدر را از شهرستان‌های دیگر به مرند در آذربایجان‌شرقی وارد می‌کرد، دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار صداو سیما از مرند، سرهنگ فرهنگ نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار واحد مرکزی خبر در مرند اظهار کرد: در پی کسب اخبار و اطلاعات در خصوص فعالیت فردی با هویت «الف- س» در امر فروش موادمخدر صنعتی موضوع به صورت جدی در دستور کار عوامل پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان قرار گرفت تا در خصوص صحت و سقم اطلاعات واصله تحقیقات لازم صورت گیرد.

این مقام انتظامی در ادامه سخنان خود بیان کرد: بعد از انجام تحقیقات و صحت اطلاعات واصله نسبت به شناسایی محل سکونت و محل‌های تردد برای توزیع مواد و مشخص کردن آدرس وی در مرند اقدامات لازم معمول و با مشخص شدن نحوه فعالیت این متهم، عوامل انتظامی موفق شدند از نحوه توزیع مواد توسط نامبرده مطلع شده تا به هنگام پرسه زدن برای توزیع مواد مخدر وی را دستگیر کنند.

نوروزی اظهار کرد: عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر فرد مذکور را تحت نظر قرار داده و با اخذ دستور قضائی منزل مسکونی وی مورد بازرسی قرار گرفت و در حین بررسی نامبرده با ایجاد جو نا آرام قصد امحاء مواد را داشت که دستگیر شد.

وی ادامه داد: در بازرسی از منزل مقدار 135.50 گرم موادمخدر روان گردان شیشه مقدار 12.50 گرم مواد مخدر تریاک 15 عدد پایپ آلات استعمال موادمخدر روان گردان، تعداد سه عدد ترازوی توزین موادمخدر، تعداد دو عدد قلیان شیشه‌ای، یک عدد وافور، یک عدد کله وافور، مقدارسه بسته پلاستیک مخصوص بسته‌بندی موادمخدر، یک عدد ساطور با دسته بلند کشف و ضبط شد پرونده امر در این خصوص تشکیل به همراه مواد مکشوفه برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شد.