فرمانده انتظامی مرند از دستگیری دو نفر سارق لوازم داخل خودرو با ۴۲ فقره سرقت خبر داد. به گزارش اخبار به روز مرند:، سرهنگ “کاظم دهقانی” در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت داخل خودرو در شهرستان مرند، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت. وی ادامه داد: […]

 فرمانده انتظامی مرند از دستگیری دو نفر سارق لوازم داخل خودرو با ۴۲ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش اخبار به روز مرند:، سرهنگ “کاظم دهقانی” در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت داخل خودرو در شهرستان مرند، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی ادامه داد: با افزایش گشت‌های هدفمند و اقدامات فنی در نهایت دو نفر سارق سابقه دار که اقدام به سرقت محتویات داخل خودرو می کردند را شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان مرند افزود: متهمان در بازجویی های تکمیلی به سرقت از ۴۲ دستگاه خودرو که با شیوه تخریب درب انجام می دادند اعتراف کردند.

سرهنگ “دهقانی” در پایان با بیان اینکه متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی، تحویل مراجع قضائی شدند، از شهروندان خواست برای پیشگیری از سرقت، وسائط نقلیه خود را به تجهیزات ایمنی از جمله آژیر خطر، قفل فرمان، قفل پدال و … مجهز کنند و با توجه به اینکه اکثر سرقت ها شبانه صورت می گیرد از پارک کردن و رها نمودن وسائط نقلیه در جلو منزل و یا خیابان خودداری کنند.