ر قالب اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی صورت گرفت کشف مقادیری از انواع پودر و قرص‌های بدنسازی غیرمجاز در مرند فرمانده انتظامی مرند از کشف مقادیری انواع پودر و قرص‌های بدنسازی غیرمجاز در قالب اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی خبر داد. به گزارش خبرنگار صداو سیمااز مرند، سرهنگ نوروزی ظهر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگاران […]

ر قالب اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی صورت گرفت
کشف مقادیری از انواع پودر و قرص‌های بدنسازی غیرمجاز در مرند

فرمانده انتظامی مرند از کشف مقادیری انواع پودر و قرص‌های بدنسازی غیرمجاز در قالب اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی خبر داد.

به گزارش خبرنگار صداو سیمااز مرند، سرهنگ نوروزی ظهر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگاران در تشریح این عملیات اظهار کرد: در راستای تدوام اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده، پس از شناسایی مناطق آلوده با هماهنگی مقام قضایی پاکسازی نقاط آلوده و جرم‌خیز مرند با حضور واحدهای اجرایی ستادی به مرحله اجرا درآمد.

وی در ادامه گفت: این طرح در سه نقطه متفاوت در شهرستان به مرحله اجرا گذاشته شد و باشگاه‌های بدنسازی به تعداد 10 باب در نقاط مذکور نیز مورد بازرسی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی مرند تصریح کرد: در نتیجه این بازدیدها توسط عوامل دایره اماکن عمومی شهرستان، چهار کیلو پودر بدن‌سازی ، 200 کیلو پودر کواد، 200 گرم پودر نیرتیچ، دو کیلو پودر واکس ماس، 22 عدد قرص الرژین، 1 قوطی قرص من‌فیمس، 222 عدد قرص با مارک‌های مختلف و مقدار پودر از انواع دیگر کشف و ضبط شد.

نوروزی در ادامه اظهار کرد: در این عملیات در خصوص برخورد با مزاحمان خیابانی و برخورد با آلودگی صوتی و تخلفات راهور، تعداد پنج دستگاه خودروی سواری و تعداد 15 دستگاه موتورسیکلت متوقف و روانه پارکینگ شدند.

وی تاکید کرد: پلیس با تمام توان عملیاتی خود با تمام کسانی که به نحوی موجب سلب آسایش مردم شده و یا جرمی مرتکب شوند که آسایش مردم را بر هم بزند برابر قانون و با اقتدار تمام برخورد خواهد کرد.