کشف ۲ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در مرند  به گزارش اخبار به روز مرند :فرمانده انتظامی شهرستان مرند از اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده ، دستگیری خرده فروشان و کشف ۲کیلو و ۲۰گرم مواد مخدر از نوع تریاک خبرداد. سرهنگ « کاظم دهقانی»در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی شهرستان مرند در اجرای […]

کشف ۲ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در مرند 

به گزارش اخبار به روز مرند :فرمانده انتظامی شهرستان مرند از اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده ، دستگیری خرده فروشان و کشف ۲کیلو و ۲۰گرم مواد مخدر از نوع تریاک خبرداد.
سرهنگ « کاظم دهقانی»در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی شهرستان مرند در اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده و در جهت مقابله با خرده فروشان مواد مخدر تعداد ۵۰نفر معتاد تابلو و ۲ نفر خرده فروش دستگیر و مقدار ۲ کیلو و ۲۰گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف کردند.
وی افزود: در این راستا یک دستگاه خودروی سواری توقیف و انواع آلات استعمال و ترازوی توزین مواد مخدر  کشف و ضبط شد.
این مقام انتظامی اضافه کرد: در عملیاتی دیگر نیز ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان در یکی از محله های شهر مرند، یک واحد کارگاه تولید پایپ را کشف کردند.
سرهنگ « دهقانی» با اشاره به اینکه در این خصوص نیزیک متهم دستگیر شد، از شهروندان درخواست کرد: هرگونه اخبار و اطلاعاتی در خصوص تهیه و توزیع، خرید و فروش مواد مخدر و یا سایر جرایم را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ در اختیار پلیس قرار دهند.