معاون استاندار آذر بایجان شرقی وفرماندار شهرستان ویژه مرند گفت: فضای مجازی، ظرفیت بسیار بزرگی برای آموزش مسائل اجتماعی و حوزه بهداشت است و باید نهایت بهره را از آن ببریم.

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند :معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان مرند افزود: رسانه های مجازی همچنین باید به پیام های اجتماعی، اخلاقی، فرهنگی و بازدارنده ها در شبکه های اجتماعی بپردازند.

 

فرماندار شهرستان ویژه مرند گفت: فضای مجازی، ظرفیت بسیار بزرگی برای آموزش مسائل اجتماعی و حوزه بهداشت است و باید نهایت بهره را از آن ببریم.
فرماندار ویژه مرند در خصوص ضرورت پیشگیری از شیوع بیماری تب مالت نیز گفت: ادارات مربوط در راستای پیشگیری از ابتلای به این بیماری، با مطالعه در مورد استانهایی که در این زمینه موفق بودند برنامه ای تدوین کرده و با آن مقابله کنند.

وی اضافه کرد: ما باید نسبت به نقشی که در امر دام و طیور داریم تلاش کرده و بصورت برنامه محور عمل کنیم.
گرشاسبی در ادامه با اشاره به برگزاری جلسات کارگروه سلامت شهرستان اظهار داشت: ماهیت برگزاری جلسات، اجرای مصوبات آن است چرا که این امر، موفقیت، تلاش و پویایی بخشی از جامعه را نشان می دهد.

وی خاطرنشان کرد: فعالیت در امور اجتماعی و بهداشتی، کار جمعی بوده و بدون تعامل با مردم و عدم مشارکت سازمان های مردم نهاد، نمی توان پیش رفت.
فرماندار مرند با بیان اینکه دوره های آموزشی ما باید مفید و دارای خروجی باشد افزود: ضروری است از تمامی فرصت ها و ظرفیتها برای آموزش شهروندان استفاده کرده و موضوعات مختلف به آنها ارائه شود.

وی در ادامه ضمن تاکید بر ضرورت برنامه ریزی برای تغییر نوع کشت پایاب تصفیه خانه مرند خاطرنشان کرد: مسوولین تلاش کنند زمینه تغییر نوع کشت را برای سالهای آتی فراهم کنند تا محصولاتی که مستقیم به مصرف می رسند در آنجا تولید نشود.