بدین جهت ارتباطی بین اهالی محترم شهرستانهای مرند و جلفا با نماینده محترم در جهت انعکاس مشکلات و خواسته های بحق شهروندان از جناب دکتر حسن نژاد را در این پایگاه خبری  راه اندازی و همچنین از اقدامات و فعالیت های که نماینده برای حوزه انتخابیه خودش انجام داده و یا خواهد داد را به […]

بدین جهت ارتباطی بین اهالی محترم شهرستانهای مرند و جلفا با نماینده محترم در جهت انعکاس مشکلات و خواسته های بحق شهروندان از جناب دکتر حسن نژاد را در این پایگاه خبری  راه اندازی و همچنین از اقدامات و فعالیت های که نماینده برای حوزه انتخابیه خودش انجام داده و یا خواهد داد را به اطلاع شهروندان محترم خواهیم رساند .

باشد که با نظرات و راهنماییهای عموم همشهریان در عمران وآبادانی و ایجاد فرصت های شغلی و جذب سرمایه گذار سهیم باشیم با توجه به وجود استعداد و پتانسیلهای موجود در شهرستانهای مرند و جلفا …یا حق .

۱- باتوجه به مشکلات بهداشتی ودر مانی که در افتتاح بیمارستان جدید برای اهالی و مراجعه کننده در خصوص عدم تا مین نیاز های بهداشتی و درمانی با امکانات کم ونامناسب تنها بیمار ستان مرنددر مرخه ۲۰ فروردین سال جدید دکتر حسن نژاد با ار سال نامه ای به شرح ذیل پیگر این مشکل شدند .

بنام خدا.

جناب آقای دکتر طریفت منفرد .

وزیر محترم بهداشت ودرمان و آموزش پزشکی .

با سلام :

احتراما به استحضار میرساند بیمارستان یکصد تختخوابی شهرمرند بعد از گذشت هشت و صرف ۱۲۰ میلیارد ریال از بودجه و در قالب طرح مهر ماندگار در آخر روز فروردید ماه از سوی وزارت راه و شهر سازی تحویل آن وزارتخانه محترم می گردد . با توجه به جمعیت بالای تحت پوشش بیمار ستان مذکور (حدود ۳۰۰هزار نفر)و برگزاری آزمون جذب کادر تخصصی در تابستان سال ۱۳۹۱، خواشمنداست دستور سریع و موکدفرمائید تا با تکمیل پرسنل خدماتی واداری بیمارستان جدید در اسرع وقت تر جیحا قبل از انتخابات مورد بهره برداری قرار گیرد .

با سپاس

محمد حسن نژاد

تاریخ نامه ۲۰/۱/۱۳۹۲بشماره ۵۵۵۲۵۳۸همچنین در مورد ارتقاءفرمانداری ویژه شهرستان مرند نیز در مورخه ۹/۱۰/۹۱با شماره ۵۵۱۵۹۲۸۱طی نامه او مکاتباتی که با وزرارت کشور و معاون اول رئیس جمهور داشته به شرح ذیل خواستار تسریع در ابلاغ فرمانداری ویژه گردیده .

بسمه تعالی.

جناب آقای دکتر رحیمی .

معاون اول محترم ریاست جمهوری .

با سلام و اهدای تحیات .

احتر اما به استحضار میرساند شهرستان مرند به عنوان پر جمعت ترین شهرستان استان آذر بایجانشرقی پس از تبریز ،علی رغم برخورداری از موقعیت های ممتاز بیشماری مانند دارا بودن بیش از ۶ شهرک صنعتی تخصصی و عمومی ،پل ارتباطی بین ایران با ترکیه،ارمنستان ،و جمهوری آذر بایجان ،وسعت زیاد تنوع فراوان در الزامات توسعه ای مانند خاک حاصلخیز،معادن متعدد ،صنایع متنوع و سابقه بیش از ۶۰ ساله فرمانداری ،متاسفانه در حال حاضر در قالب فرمانداری عادی توسط وزارت کشور اداره میگردد. لذا با توجه به مصوبه سفر دور دوم سفرهای استانی ریاست محترم جمهور ی در استان آذر بایجانشرقی ووعده صریح و شفاف رئیس جمهوری محترم در جمع مردم شریف شهرستان مرند مبنی بر ارتقاءفرمانداری ویژهطی شدن تمام مراحل توسط وزارت کشور (در نوبت دستور جلسات هیات دولت قرار دارد )تحقق قریب به اتفاق وعده ها و برنامه هایی دولت محترم،خواشمنداست دستور ابلاغ فرمانداری ویژه را صادر فرمائید .

با سپاس محمد حسن نژاد

در تاریخ ۸/۱۲/۹۱جناب آقای دکتر رحیمی معاون اول محترم ریاست جمهوری نیز نامه را خدمت آقای صدوقی برای اقدام فوری ارجاع نموده است ادامه دارد………