فیلم داستانی سردار حاج عباس عبدالهی، شهید مدافع حرم از شهرستان مرند، با حضور همرزمان این شهید در منطقه آزاد ارس رونمایی می شود. به گزارش اخبار به روز مرند :فیلم مستند زندگانی شهید مدافع حرم سردار حاج عباس عبدالهی به تهیه کنندگی معاونت فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس با سخنرانی سردار […]

فیلم داستانی سردار حاج عباس عبدالهی، شهید مدافع حرم از شهرستان مرند، با حضور همرزمان این شهید در منطقه آزاد ارس رونمایی می شود.

به گزارش اخبار به روز مرند :فیلم مستند زندگانی شهید مدافع حرم سردار حاج عباس عبدالهی به تهیه کنندگی معاونت فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس با سخنرانی سردار رحیم نوعی اقدم در این منطقه رونمایی می شود.
سید محمدامین بهکار کارگردان این مستند، در گفتگو با خبرنگار ایرنا، اظهار کرد: روایت اول از فیلم مستند زندگانی شهید عباس عبدالهی با نام مستند ‘راوی عشق’ رونمائی می شود.
وی افزود: در این روایت به آرزوی شهادت حاج عباس عبدالهی اشاره شده و اینکه چگونه وی به درجه شهادت نائل می شود.
بهکار با اشاره به اینکه شهید عبدالهی از راویان دفاع مقدس بود، عنوان کرد: شهید عبدالهی بارها در روایت های گوناگون از اینکه از دوستان شهیدش جا مانده ، گله می کرد.
کارگردان مستند ‘راوی عشق’ همچنین از مصاحبه با سردار نوعی اقدم فرمانده قرارگاه حضرت زینب(س) سوریه و سردار پورجمشیدیان و خانواده شهید عبدالهی در این مستند خبر داد.
وی خاطرنشان کرد: این مستند دومین مستند من درباره شهدای مدافع حرم بوده و مدت زمان آن بیش از ۳۰ دقیقه است.
گفتنی است، شهید عبدالهی در ۲۳ بهمن ماه سال ۱۳۹۳ در سوریه به شهادت رسید و پیکر وی هنوز به کشور بازنگشته است.