میررضا میرعلیزاده با کسب مقام اول در مسابقات سراسری حفظ و قرائت قرآن کریم کمیته روستایی و عشایری آذربایجان‌شرقی به مسابقات کشوری راه یافت.

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند :مدیر جهاد کشاورزی مرند با اعلام این خبر اظهار داشت: بیست و هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم و عترت ویژه کارگروه روستایی و عشایری استان در دو بخش برادران و خواهران در مجتمع شهید کسائی تبریز برگزار شد.

وی گفت: در بخش برادران، ۵۰ نفر در رشته قرائت، ۲۲ نفر در رشته اذان، ۸ نفر در دعاخوانی، ۴ نفر تفسیر موضوعی قرآن، ۱۴ نفر در حفظ یک جزء، ۵ نفر در پنج جزء و ۷ نفر در ده جزء شرکت داشتند.

منوچهر رحمانی افزود: در بخش خواهران نیز ۳۵ نفر در رشته ترتیل، ۲۴ نفر در تفسیر موضوعی، ۸ نفر در حفظ یک جزء، ۵ نفر در پنج جزء و ۵ نفر در ده جزء حاضر شده و نفرات برتر به مسابقات کشوری راه یافتند.

وی اعلام کرد: میررضا میر علیزاده از مرند در رشته ۵جزء، فاطمه اکبری از اسکو در رشته ترتیل، رقیه منافی از اسکو در رشته ۵جزء، مهدیه معزی از تبریز در رشته ۱۰جزء، مریم رنجبربارانلو از تبریز در رشته تفسیر موضوعی، محمد رضا پاسگرد از تبریز در رشته قرائت، ناصر دادخواه از تبریز در رشته ۱۰جزء، محمد اصولی از تبریز در رشته دعاخوانی، حسن اسکندری از اسکو در رشته تفسیر موضوعی و سجاد امینی از اسکو در رشته اذان، موفق شدند با کسب مقام اول در رشته های مختلف مسابقات قرآن کریم و عترت ویژه کارگروه روستایی و عشایری استان به مسابقات کشوری راه یابند.