استاندار آذربایجان شرقی از عوامل شناسایی و دستگیری متهم پرونده اسیدپاشی در شهرستان مرند تجلیل و قدردانی کرد. به گزارش اخبار به روز مرند :”اسماعیل جبارزاده” در جلسه شورای تامین استان، ضمن تحسین سرعت عمل عوامل پلیس آگاهی که در کمتر از ۲۴ ساعت، متهم این پرونده را شناسایی و دستگیر کرده‌اند، با اهدای لوح […]

استاندار آذربایجان شرقی از عوامل شناسایی و دستگیری متهم پرونده اسیدپاشی در شهرستان مرند تجلیل و قدردانی کرد.

به گزارش اخبار به روز مرند :”اسماعیل جبارزاده” در جلسه شورای تامین استان، ضمن تحسین سرعت عمل عوامل پلیس آگاهی که در کمتر از ۲۴ ساعت، متهم این پرونده را شناسایی و دستگیر کرده‌اند، با اهدای لوح سپاس از سرهنگ علی طاحونی فرمانده انتظامی شهرستان مرند و سرگرد حجت ناهیدملکی رییس پلیس آگاهی شهرستان مرند، که نقش اساسی در این خصوص ایفا کردند، قدردانی کرد.

استاندار آذربایجان شرقی امنیت و آرامش استان را حاصل تلاش‌های شبانه‌روزی نیروهای مسلح استان به ویژه نیروی انتظامی دانست و بر حمایت همه‌جانبه مدیریت استان از این نیروی پرتلاش تاکید کرد.

گفتنی است به دنبال گزارش رسیده به پلیس ۱۱۰ در روز نهم آبان مبنی بر اسیدپاشی در شهرستان مرند، بلافاصله دستورات قضایی در خصوص شناسایی و دستگیری مجرمین صادر و عوامل پلیس موفق شدند در ظرف کمتر از ۲۴ ساعت متهم اصلی پرونده را دستگیر و به دست قانون بسپارند.

بر اساس این گزارش؛ در روز نهم آبان ماه دادستان شهرستان مرند از وقوع یک مورد اسیدپاشی در این شهرستان خبر داد.

وی در این‌باره تصریح کرد: حسب گزارش مردمی مبنی بر وقوع یک فقره اسیدپاشی در این شهرستان بلافاصله ماموران انتظامی در محل حاضر شدند که با بررسی‌های ابتدایی مشخص شد مصدوم بر اثر شدت جراحات وارده به بیمارستان منتقل شده و متهمان متواری شده‌اند.

وی افزود: با بررسی‌های بعمل آمده در محل وقوع جرم و کشف یک عدد گوشی تلفن همراه و در پی تماس‌هایی که با تلفن مذکور برقرار می‌شد، هویتمتهم مشخص و پرونده به دادسرا و شعبه دوم بازپرسی شهرستان مرند ارجاع شد.

دادستان مرند با بیان این‌که هنوز علت و انگیزه اسیدپاشی مشخص نیست، اظهار کرد: تلاش‌ها جهت بازداشت سایر متهمان این پرونده ادامه دارد.