رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ناحیه مرند بر تقویت ارتباط معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با دانشجویان از طریق شبکه‌های مجازی تأکید کرد.

به گزارش خبرنگارپایگاه خبری اخبار  به روز مرند : به نقل از  خبرگزاری آنا از مرند،  محمدحسین صادقی در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی ناحیه مرند با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره حماسه‌سازان هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد: ارتباط دانشجویان و معاونت فرهنگی در شرایط کرونایی با برگزاری مسابقات فرهنگی از طریق شبکه‌های مجازی باید تقویت شود.

وی با بیان اینکه شورای فرهنگی دانشگاه ازجمله شوراهای مهم و حساس دانشگاهی است، افزود: برای فعالیت‌های فرهنگی در شرایط کرونایی و مجازی بودن کلاس‌های دانشگاه‌ها، نباید کوتاهی کرد و باید با ایده‌های جالب فرهنگی به‌صورت مجازی با دانشجویان ارتباط داشت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ناحیه مرند برنامه دفاع مقدس که در دانشگاه برگزار خواهد شد را یادآور شد و گفت: دفاع مقدس عزت و استقلال‌طلبی و سرافرازی حلاوتی فراموش ناشدنی را برکام ملت شریف ایران چشانده است، اینها همه به برکت مقاومت، پایداری، عشق، شعور و ایثار رزمندگان اسلام و جوانان پیرو سیره اهل‌بیت و رهنمودهای امام راحل بودند که با نثار خون خود ریشه نظام جمهوری اسلامی ایران را آبیاری کرده و تسلیم نشدند.

  • منبع خبر : رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ناحیه مرند تأکید کرد؛