فرماندار شهرستان ویژه مرند گفت: رعایت اصل بی‌طرفی به منظور برگزاری انتخاباتی سالم را در دستور کار قرار داده و تلاش می‌کنیم انتخاباتی در شان نظام و با شرکت گسترده مردم برگزار شود.

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند :گرشاسبی رئیس ستاد انتخابات شهرستان مرند با اشاره به برگزاری مانور ثبت نام  انتخابات مجلس شورای اسلامی در محل مرکز ستاد انتخابات شهرستان از  آمادگی کامل  اعضاء ستاد در فرآیند ثبت نام  انتخابات به همراه تکمیل تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز خبر داد و گفت: این مانور باعث آشنایی اعضا و افزایش آمادگی آنها  با مراحل ثبت نام شد.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان مرند هدف از برگزاری این مانور بیان داشت : هدف از برگزاری مانور ثبت نام انتخابات، سنجش مهارت کارشناسان انتخابات، کارشناسان فناوری اطلاعات و بررسی زیرساخت‌های فناوری اطلاعات در برقراری ارتباط مداوم و باکیفیت با ستاد انتخابات استان و کشور است.

وی اظهار داشت: در انتخابات رعایت اصل بی‌طرفی به منظور برگزاری انتخاباتی سالم را در دستور کار خواهیم داشت و تلاش می‌کنیم انتخاباتی در شان نظام و با شرکت گسترده مردم فهیم برگزار شود.

معاون استاندار آذربایجان شرقی گفت: صیانت از آرا و رعایت امانتداری یک اصل مهم در انتخابات است که تمام دست اندرکاران برگزاری این رویداد مهم پیش رو باید آن را سرلوحه کار خود قرار دهند.
گفتنی است زمان ثبت نام نامزدین برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی از ۱۰/۹/۹۸ به مدت هفت روز خواهد بود.