حجت الاسلام والمسلمین نعمت زاده اظهار داشت : مردم ایران اسلامی به برکت انقلاب اسلامی، تاکنون ده‌ها بار در انتخابات شرکت کرده و نتیجه آن را دیده اند و هرچه مجلس و منتخبان قوی‌تر بودند، در آن دوره مشکلات کمتر بوده و آرامش مردم بیشتر بوده است.

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند :حجت الاسلام والمسلمین علی نعمت زاده، در گفتگو با خبرنگاران ، ابراز داشت: انتخابات، مظهر اراده ملت است و روی همین اهمیت، امام خمینی (ره) می‌فرمودند مجلس عصاره همه فضائل ملت است و رهبر انقلاب اسلامی نیز می‌فرمایند مجلس شورای اسلامی یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است و همه سررشته‌های امور به مجلس شورای اسلامی برمی گردد.

امام جمعه مرند تاکید کرد:مجلس تراز انقلاب اسلامی و مطابق شأن مردم، مجلسی است که بازوی کارآمد نظام و رهبری برای حل مشکلات و مسائل مهم و اساسی کشور و دردآشنای مردم و توانمند به رفع نیازهای مردم و کشور باشد.

حجت الاسلام والمسلمین نعمت زاده عنوان کرد: مردم ایران امروز به جایگاه واقعی خود در این پیچ تاریخی آشنا هستند و با بهترین وجه و با استفاده از ضعف و قوت گذشته در انتخابات حضور پیدا کرده و این مرکز بزرگ و اساسی و مهم نظام را قدرتمندتر و توانمندتر انتخاب خواهند کرد.

وی گفت: مجلس قوی و قدرتمند برای دوستان و جبهه مقاومت و ملت‌های هم پیمان ملت ایران قوت قلب و برای دشمنان وحشت آفرین خواهد بود.

گفتنی است، تعداد ۲۴ کاندیدا در حوزه انتخابیه مرند و جلفا تأیید صلاحیت شدند که تا صبح روز پنجشنبه تبلیغات خواهند کرد.

انتخابات مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۲ اسفندماه همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد، در مرند و جلفا نیز به صورت مشترک یک نفر به عنوان منتخب مردم راهی مجلس شورای اسلامی می‌شود.