معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مرند از مدیران مرند که نمی‌توانند در این شهر بمانند، خواست این شهرستان را ترک کنند

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند : داود گرشاسبی، امروز در جمع مدیران شهرستان مرند، با اشاره به در پیش بودن یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: باید برای افزایش مشارکت و حضور مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی تلاش کنیم.

فرماندار شهرستان ویژه مرند با اشاره به اینکه رؤسای ادارات از ورود به مصادیق انتخاباتی خودداری کنند، گفت: هیچیک از رؤسای ادارات حق ندارند بر له یا علیه یک داوطلب انتخابات اقدامی کرده و باید در چار چوب قانون حرکت کنند.

وی افزود: وظیفه اصلی ما برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند و تلاش برای افزایش مشارکت مردم برای حضور پر شور در پای صندوق‌های رأی می‌باشد.

گرشاسبی با بیان اینکه رؤسای ادارات در رفع مشکلات مردم جدی باشند، تصریح کرد: حفظ کرامت ارباب رجوع، اصلاح نوع تعاملات، رسیدگی به مشکلات مردم در اولویت برنامه‌های رؤسای ادارات باشد.

معاون استاندار آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: دشمنان همیشه در تلاش برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند که باید توجه ویژه ای به موضوعات داشته باشیم و اجازه فرصت طلبی به دشمنان را ندهیم.

فرماندار ویژه مرند ابراز داشت: انتخابات باید به نحو احسن و با تمام توان و امکانات ادارات و با قانونمندی و در سلامت کامل برگزار شود و کلیه امکانات ادارات در برگزاری انتخابات بسیج شوند.

وی ادامه داد: هیچ گونه کوتاهی از رؤسای ادارات در خدمت رسانی به مردم و برگزاری انتخابات قابل قبول نیست.

داود گرشاسبی در بخش دیگری با اشاره به اهمیت حضور به موقع رؤسای ادارات در محل کار خود گفت: رؤسای ادارات به موقع و سر ساعت در اداره خود حضور داشته و پاسخگوی مردم باشند و آن دسته از مدیرانی که نمی‌توانند در مرند بمانند، شهرستان را ترک کنند.

معاون استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد: رؤسای ادارات از مأموریت‌های غیر ضروری خودداری کرده و با ماشین دولتی به شهرستان خود نروند که در صورت مشاهده اعمال قانون خواهد شد.