مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان‌شرقی اعلام کرد ‌اخذ مجوز برگزاری آزمون جدید استخدام در شهرداری‌های آذربایجان شرقی مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان‌شرقی گفت: ‌مجوز برگزاری آزمون جدید استخدام در شهرداری‌های استان ‌اخذ شده و تا پایان سال این آزمون برگزار می‌شود. به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، مرتضی موحدنیا بعد از […]

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان‌شرقی اعلام کرد
‌اخذ مجوز برگزاری آزمون جدید استخدام در شهرداری‌های آذربایجان شرقی

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان‌شرقی گفت: ‌مجوز برگزاری آزمون جدید استخدام در شهرداری‌های استان ‌اخذ شده و تا پایان سال این آزمون برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، مرتضی موحدنیا بعد از ظهر امروز در همایش شهرداران آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه هم‌اکنون در ۵۸ درصد از شهرهای استان هیئت عالی سرمایه‌گذاری تشکیل یافته است، اظهار کرد: در این بین در حدود ۲۰ شهر استان نیز این هیئت تشکیل نشده و چند شهر دیگر استان نیز در حال راه‌اندازی این هیئت عالی هستند که از شهرداران شهرهای مورد نظر درخواست داریم تا نسبت به راه‌اندازی این هیئت عالی سرمایه‌گذاری اقدام کنند.

وی با بیان اینکه از شهرداران درخواست دارم در بودجه‌ریزی کار کارشناسی بیشتر انجام تا در تحقق بودجه مورد نظر با مشکلات مواجه نشوند، افزود: در ۶ ماهه اول سال ‌جاری شهرهای تیمورلو، ممقان، بستان‌آباد، گوگان و خواجه از جمله شهرهای هستند که بیشترین تحقق بودجه را داشتند.

موحدنیا ادامه داد: همچنین شهرهای هشترود، تسوج، سهند، جلفا، ملکان و هادیشهر نیز جزو شهرهای هستند که کم‌ترین تحقق بودجه را داشته‌اند.

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان‌شرقی در بخش دیگری از سخنان خود از اتصال تمام شهرداران استان به شبکه دولت تا آخر هفته آینده خبر داد  و اظهار کرد: با اتصال شهرداران به شبکه دولت دیگر نیازی به مکاتبات کاغذی نیست و شهرداران می‌توانند از طریق این شبکه مکاتبات خود را انجام دهند.

وی همچنین تاکید کرد: شهرداری‌ها می‌توانند نیروی انسانی مورد نیاز خود را به دفتر امور شهری اعلام کنند چرا که مجوز برگزاری آزمون جدید استخدام در شهرداری‌ها اخذ شده و تا پایان سال این آزمون برگزار می‌شود.