مدیرکل دفتر سهام تخصیصی و عدالت کشور‌: ۵ میلیون کارگر فصلی کشور سهام عدالت دریافت می‌کنند مدیرکل دفتر سهام تخصیصی و عدالت کشور گفت: برای دریافت سهام پنج میلیون نفر دیگر که شامل کارگران فصلی هستند اقدامات لازم در حال اجراست. به گزارش خبرنگار صداو سیما از مرند، اسمعیل مختاری دولت آبادی در دیدار با […]

مدیرکل دفتر سهام تخصیصی و عدالت کشور‌:
۵ میلیون کارگر فصلی کشور سهام عدالت دریافت می‌کنند
مدیرکل دفتر سهام تخصیصی و عدالت کشور گفت: برای دریافت سهام پنج میلیون نفر دیگر که شامل کارگران فصلی هستند اقدامات لازم در حال اجراست.

به گزارش خبرنگار صداو سیما از مرند، اسمعیل مختاری دولت آبادی در دیدار با فرماندار مرند، اظهار کرد: تاکنون داده‌ها و اطلاعات حدود 50 میلیون نفر از جمعیت کشور در بانک اطلاعات مربوطه جمع آوری شده و به حدود 45 میلیون نفر برگه سهام تحویل داده شده است. در حال حاضر برای حدود 5 میلیون نفر دیگر که شامل کارگران فصلی می باشد در حال اقدام است.

وی افزود: با توجه به حمایت و عنایت ویژه دولت تدبیر و امید از سهام عدالت کشور افرادی که برگه سهام عدالت دارند از مزیت ها و نتایج آن بهره مند خواهند شد.

مختاری گفت: دولت یازدهم و سازمان خصوصی سازی کشور در این راستا برنامه ها و اقدامات مدبرانه و مناسبی دارند تا مردم از نتایج و مزایای این طرح بطور مناسب بهره مند شوند.

وی در ارتباط پرداخت سود این سهام در آینده گفت: برای پرداخت سود سهام عدالت در حال حاضر چندین راهکار در دست مطالعه و بررسی است و دولت نیز در حال بررسی این راهکارها و انتخاب مناسب ترین روش است تا عزیزان هموطن از نتایج مناسب برخوردار شوند.

تقی کرمی معاون استاندار و فرماندار ویژه مرند نیز در این دیدار با اشاره به اینکه در شهرستان مرند بیش از 180 هزار نفر برگ سهام عدالت دریافت کرده‌اند، افزود: موقعیت شهرستان مرند از نظر سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف کشاورزی و صنعتی با وجود معادن کائولن و صنایع خاک چینی ایران و سرامیک و تولید زردآلو وزعفران ، پسته و آفتابگردان در شمال‌غرب کشور رتبه برتر را دارد.

وی سرمایه‌گذاری در این منطقه بسیار مستعد و مناسب ارزیابی کرد و از آمادگی کامل تمام دستگاه‌های دولتی برای مشارکت و جلب سرمایه گذار خبر داد.