مدیر کمیته امداد شهرستان مرند: ۴۸ نوعروس مرند راهی خانه بخت شدند مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان مرند گفت: در سه ماهه سوم امسال‌ تعداد ۴۸نفر از نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) مرند راهی خانه بخت شدند. به گزارش خبرنگارصداو سیما از مرند، جلیل شجاعی‌مهر صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار […]

مدیر کمیته امداد شهرستان مرند:
۴۸ نوعروس مرند راهی خانه بخت شدند
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان مرند گفت: در سه ماهه سوم امسال‌ تعداد ۴۸نفر از نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) مرند راهی خانه بخت شدند.

به گزارش خبرنگارصداو سیما از مرند، جلیل شجاعی‌مهر صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار مااظهار کرد: این نوعروسان قبل از شروع زندگی مشترک آموزش‌های لازم را از قبیل مسائل مرتبط به پیرامون بهداشت و درمان و آئین همسرداری و مهارتهای زندگی و آئین تربیت اسلامی کودک که در سه روز توسط کارشناسان بهداشت درمان و کارشناسان خانواده صورت گرفت دیدند.
شجاعی مهر تصریح کرد :برای هریک از این نوعروسان مبلغ20میلیون ریال کمک هزینه جهیزیه پرداخت شده است.
وی افزود: مبلغ 250میلیون ریال از منابع اعتبارات دولتی و مابقی از اعتبارات کمک‌های مردمی مردم خیر و نوعدوست شهرستان مرند و روستاهای تابعه پرداخت شده است.
وی افزود: در دوماهه اخیر برای 4نفر از فرزندان ذکور پسر مبلغ 160میلیون ریال برای تشکیل زندگی هدیه ازدواج پرداخت شده است.
شجاعی مهر با تشکر از مردم خوب این شهرستان در جهت حمایت از نیازمندان اظهار کرد: 200نفر از نوعروسان در نوبت دریافت کمک هزینه جهیزیه برای آغاز زندگی مشترک هستند.