، مراسم یادبود شهید حمله تروریستی مجلس شورای اسلامی ( شهید حمید امدادی )  عصر امروز ( سه شنبه ) در مسجد جامع روستای میاب برگزار شد . به گزارش اخبار به رویز مرند :در این مراسم که با خیل وسیع جمعیت روبرو بود ، امام جمعه محترم شهرستان ، معاون استاندار و فرماندار شهرستان […]

، مراسم یادبود شهید حمله تروریستی مجلس شورای اسلامی ( شهید حمید امدادی )  عصر امروز ( سه شنبه ) در مسجد جامع روستای میاب برگزار شد .

به گزارش اخبار به رویز مرند :در این مراسم که با خیل وسیع جمعیت روبرو بود ، امام جمعه محترم شهرستان ، معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند ، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ، فرماندهان محترم نیرو های نظامی ، انتظامی و امنیتی ، و سایر روسای محترم ادارات ، قشر وسیعی از مردم مومن و شهید پرور شهرستان حضور داشتند .

صبح روز چهارشنبه ۱۷ خرداد دو حادثه تروریستی همزمان در مجلس شورای اسلامی و مرقد مطهر امام‌خمینی(ره) اتفاق افتاد که منجر به شهادت تعدادی از هموطنان‌مان شد. که شهید حمید امدادای رئیس دفتر نماینده مردم اورمیه که مرندی الصل می باشد یکی از این شهدا ء می باشد

هادی بهادری نماینده ارومیه گفت: دفتر بنده از طبقه دوم دفاتر نمایندگان قرار دارد که در جریان حادثه Incident تروریستی اخیر  مجلس و ورود تروریست Terrorist به طبقات دفاتر نمایندگان حمید امدادی مسئول دفتر بنده به شهادت رسید.

وی گفت که امدادی بعد از تیراندازی بلافاصله به شهادت رسیده  بود

صبح امروز در جریان حادثه تروریستی مجلس تروریست‌های داعش ISIS با حمله مسلحانه تعدادی از مردم و ماموران حفاظت و برخی از روسای دفاتر نمایندگان را مجروح کرده و به شهادت رساندند که در نهایت نیز به هلاکت رسیدند.

 

DSC_0002 DSC_0003 DSC_0005 DSC_0006 DSC_0007 DSC_0008 DSC_0010 DSC_0011 DSC_0013