به مناسبت روز ارتش مراسم تجلیل از بازنشستگان ارتش در محل تیپ ۳۲۱ شهید سر تیپ اشراف مرند با حضور معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند برگزار شد .

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند :در این مراسم گرشاسبی معاون استاندار آذربایجان شرقی ضمن گرامیداشت روز ارتش گفت: شما عزیزان در دوران خدمت خود ، خدمات ارزنده ای به نظام  و کشور داشته اید .

وی با اشاره به فشار دشمنان از اول شکل گیری انقلاب بر کشور افزود : دشمنان یک لحظه کشور را رها نکرده اند  و هر روز بر کشور با ترفند ها و توطئه های مختلف  فشار وراد می کنند .

وی ادامه داد : فشار ها و توطئه هایی که بر کشور وارد می شود همگی نشان از اهمیت و جایگاه ویژه جمهوری اسلامی ایران در دنیا است و کشور ما ایران از همه جوانب دارای اهمیت و ارزش است .

گرشاسبی معاون استاندار آذربایجان شرقی افزود: دشمنی در ماهیت و ذات آمریکا است ولی ما در سالهای گذشته با نرمش قهرمانانه و انجام مذاکره توانستیم برجام را به نتیجه برسانیم که آمریکا بر هم زننده برجام شد .

نماینده عالی دولت در شهرستان مرند با اشاره به گستاخی آمریکا در تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی چهل سال خدمت خالصانه از ارزشها ، ایرانیت ، شیعه و حفظ ارزشهای اسلامی و انقلابی داشته است و حال وظیفه ما است در برابر گستاخی رئیس جمهور منفور آمریکا به پا خیزیم و از سپاه خود دفاع کنیم .

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران براساس سه اصل شکل گرفته و بقا آن هم بر اساس همان سه اصل است که اسلام ، رهبری دینی و ارزشهای اسلامی همان سه اصل هستند .

در این مراسم با اهدا لوحی از زحمات ابراهیم حیدرزاده فرمانده محترم تیپ ۳۲۱ شهید اشراف مرند تجلیل گردید .

DSC_0006 DSC_0007 DSC_0008 DSC_0012