به گزارش  اخبار به روز مرند به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری مرند :به مناسبت روز جهانی کار و کارگر، شهرداری مرند روز پنجشنبه ۱۰ اردیبهشت در فرهنگسرای شهرداری مرندبا حضور سیدرضا هاشمی شهرداری مرند و معاونین و مدیران عامل سازمانهای تابعه شهرداری مرند و کارگران، با برگزاری مراسمی از کارگران […]

به گزارش  اخبار به روز مرند به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری مرند :به مناسبت روز جهانی کار و کارگر، شهرداری مرند روز پنجشنبه ۱۰ اردیبهشت در فرهنگسرای شهرداری مرندبا حضور سیدرضا هاشمی شهرداری مرند و معاونین و مدیران عامل سازمانهای تابعه شهرداری مرند و کارگران، با برگزاری مراسمی از کارگران زحمتکش شهرداری تقدیر و تشکر نمود.

در ابتدا این مراسم سید رضا هاشمی شهردار مرند  ضمن تبریک روز کار و کارگر ، در سخنانی کارگران را بازوی پر توان کشور دانست که موجب رشد و شکوفایی هر جامعه می باشند.

هاشمی در سخنان خود این روز را به تمام کارگران زحمتکش شهرداری مرند تبریک گفت و افزود : شهرداری مرند با تلاش شبانه روزی شما عزیزان توانسته است رضایت خاطر شهروندان گرانقدر را فراهم نماید.

وی افزود : تکریم کارگران عزیز وظیفه تک تک ما می باشد و باید گفت از اینکه این عزیزان ما را در ساختن شهری آباد و شایسته فرزندانمان با دستهای پینه بسته خود یاری می نمایند باید تشکر کرد و به احترام آنها سر تعظیم فرود آورد.

وی گفت: توجه به جایگاه کارگران در جامعه اسلامی از مهمترین مسائلی است که در نگاه معصومین (ع) نیز به وضوح تشریح و تبیین شده است و گرامیداشت روز جهانی کارگر تعظیم به کار و تلاش بندگانی است که در راه پیشرفت امور جامعه قدم بر میدارند .

هاشمی گفت: پیشرفت یک کشور مرهون زحمات کارگرانی است که بعنوان پایه اصلی نظام اقتصادی کشور با دستان توانمند و زحمتکش خود خدمت رسانی می کنند.

شهردار مرند در ادامه گفت : باید تشکر ویژه ای هم از خانواده های کارگران عزیز نمود که با سعه صدر، از این قشر زحمتکش و همیشه در صحنه جامعه حمایت می نمایند.

وی با بیان اینکه تامین رفاه کارگران اولویت اصلی شهرداری و شورای اسلامی شهر مرند است، خاطرنشان کرد: با وجود داشتن شرایط کاری کارگران در عرصه خدمت رسانی به شهروندان، تامین آرامش و معیشت آنان از مهم ترین اولویت ها است که در دستور کار شهرداری و شورای اسلامی شهر مرند می باشد.

شایان ذکر است اجرای موسیقی محلی و اجرای نمایش طنز توسط گروه هنری فجر از برنامه های این جشن بود که با استقبال گسترده حاضرین همراه شد.

همچنین در این مراسم ، به بیست نفر از کارگران نمونه واحدهای مختلف و سازمانهای تابعه شهرداری مرند، با اهدا لوح تقدیر و هدیه تجلیل شد۲   ۳ ۲۹_۷   ۴۵_۶ ۶۴_۵   ۹۰_۴