به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند :مراسم ویژه روز دانشجو، هر چند با یک روز تاخیر پیش از ظهر  امروز با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی و محمد حسن نژاد نماینده مردم مرند و جلفا درمجلس،

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند :مراسم ویژه روز دانشجو، هر چند با یک روز تاخیر پیش از ظهر  امروز با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی و محمد حسن نژاد نماینده مردم مرند و جلفا درمجلس، شیخ پور معاون فرماندار ویژه مرند ، قهرمانزاده فرمانده سپاه ناحیه مرند و جمعی از مسئولان در دانشگاه آزاداسلامی واحد مرند برگزار شد.

مراسم امسال مثل هر سال یک سخنران ثابت داشت و حسن نژاد نماینده مردم مرند در مجلس، مثل ۶ سال گذشته، سخنران این مراسم بود که به گزارش عملکرد خود در طول یکسال گذشته پرداخت!
متاسفانه یکی نبود بگه آقای دکتر این دانشجویان امروز با شور واشتیاق جمع شده بودند تا گرهی از مشکلات این قشر پیشرو در جامعه ار ربان نماینده خود در قوه مقننه بشنوند

 

این سخنان تکراری دروغین را چرادر قالب دانشجویان غزیز فروکردی آیا این روا است که هر سال  همانند سریالهای  تلویزنی ،خودتون  را با رنگهای مختلف ننه من غریبم  به سبک اوشینی جاری نمایید الان دانشجوی ما دغدغه فکری اشتعال و ازدواج و امنیت فکری ندارند همه مطلب ادعا شد به غیر از مطالبات برحق دانشجویان بزودی تحلیل این روز و حاشیه های آن انتشار خواهیم داد

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم زاده نماینده ولی فقیه در دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی نیز دیگر سخنران این مراسم بود.

همچنین در ادامه این مراسم، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرند، ابراز داشت: روز دانشجو معیاری برای ارزیابی میزان نفرت از مستکبران و سلطه گران است. 

صادقی افزود: دانشجو همواره پشتیبان ولایت است و چپ و راست نمی شناسد، دانشجو خود را ابزار و پله کسی نمی کند بلکه الگوی جامعه خود است.

وی بر ضرورت اتحاد، انسجام و همدلی و همبستگی تاکید کرد و گفت: توطئه امروز دشمن ایجاد تفرقه و به راه انداختن جنگ روانی و اقتصادی است که با بصیرت و انسجام و همراهی یکدیگر، نقش برآب می شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرند ادامه داد: این نظام تا رهبری فقیه و مدبر و آگاه به زمان و جوانانی بصیر و ولایتمدار دارد، ذره ای از آرمان های والا و پیشرفت و ترقی خود کوتاه نخواهد آمد و نخواهد گذاشت کوچک ترین آسیبی به نظام برسد.

انتظار می رفت مراسم روز دانشجو در دانشگاه، به یک جلسه مطالبه گری و یا پرسش و پاسخ بین دانشجویان و مسئولان تبدیل شود اما گویا روز دانشجو فرصت مغتنمی برای مسئولان به شمار می رود تا به انعکاس گزارش عملکرد خود بپردازند، مطالبه دانشجویان شاید وقتی دیگر…