اسرائیل منتظر باشد به سراغش می‌آییم/شکست رژیم صهیونیستی قطعی است مردم متدین و انقلابی مرند بعد از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه همگام با مردم ایران در اعتراض به جنایات صهیونیست‌ها در غزه، تظاهرات کردند.  به گزارش خبرنگار صداو سیما از مرند، نمازگزاران مرندی پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه، به امامت حجت السلام […]

اسرائیل منتظر باشد به سراغش می‌آییم/شکست رژیم صهیونیستی قطعی است

مردم متدین و انقلابی مرند بعد از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه همگام با مردم ایران در اعتراض به جنایات صهیونیست‌ها در غزه، تظاهرات کردند.

 به گزارش خبرنگار صداو سیما از مرند، نمازگزاران مرندی پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه، به امامت حجت السلام نعمت زاده امام جمعه شهرستان مرندحرکت خود را از میعادگاه نماز جمعه مرند آغاز و به سمت میدان امام حرکت و در نهایت در میدان امام خمینی تجمع کردند.

 راهپیمایان مرندی در این تظاهرات با شعار «دفاع از فلسطین باعث عزت ماست، نابودی اسرائیل خواسته ملت ماست»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «آمریکا مرگت باد، اسرائیل ننگت باد»، «یا ایها المسلمون اتحدوا اتحدوا»، «ای مهدی فاطمه، ریشه صهیون بکن» و «وای اگر خامنه‌ای اذن جهادم دهد» و «اسرائیل! سپاه اسلام آماده است» تنفر و انزجار خود را از جنایات رژیم صهیونیستی اعلام کردند. . .

 راهپیمایان مرندی با در دست داشتن پرچم فلسطین و پلاکاردهایی که بر روی آنها نوشته شده بود مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، اعتراض خود را به حمله رژیم صهیونیستی به غزه اعلام کردند.

بر این اساس یکی از شرکت کنندگان در تظاهرات امروز به خبرنگار ما گفت که دلیل حضورم در تظاهرات امروز این بود که می‌خواستم اقدامات مذبوحانه اسرائیل را علیه مردم غزه محکوم کنم و به اسرائیل می‌گویم ما تا آخرین قطره خونمان شعار مرگ بر اسرائیل را سر می‌دهیم