مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان مرند با اشاره به برگزاری جشن عاطفه ها به منظور جمع آوری کمک های مردمی و تامین نیاز دانش آموزان بی بضاعت، گفت: در قالب جشن عاطفه ها تاکنون یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال جمع آوری شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری اخبار به روز مرند :علی روستانژاد روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران ، با اشاره به برگزاری جشن عاطفه ها در آستانه بازگشایی مدارس اظهار داشت: جشن عاطفه ها هرسال به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و به منظور تامین کمک های مردمی برای دانش آموزان تحت پوشش و نیازمند برگزار می شود.
وی با اشاره به برگزاری جشن عاطفه ها در روز پنجشنبه ۱۵ شهریور، گفت: در این روز ۲ پایگاه ثابت کمیته امداد به همراه پایگاه های سیار جهت جمع آوری کمک های مردمی در شهر مرند دایر می شود.
روستانژاد افزود: روز جمعه نیز پایگاه کمیته امداد امام در مصلای مرند آماده دریافت لوازم مورد نیاز دانش آموزان بی بضاعت است.
وی همچنین از برگزاری جشن عاطفه ها در مدارس خبر داد و گفت: قرار است در تاریخ ۱۱ مهر نیز جشن عاطفه ها با مشارکت آموزش و پرورش در مدارس برگزار شود که در این راستا حدود ۳۰ هزار صندوق به آموزش و پرورش تحویل داده شده است.
مدیر کمیته امداد شهرستان مرند تعداد دانش آموزان، دانشجویان و طلاب تحت پوشش را ۷۸۷ نفر اعلام کرد و افزود: تاکنون در قالب جشن عاطفه ها، یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال جمع آوری شده است.
وی با بیان اینکه منابع کمیته امداد از طریق اعتبارات دولتی، کمک های ویژه رهبر معظم انقلاب و نیز کمک های مردمی تامین می شود، گفت: به مناسبت های مختلف، برنامه های خاصی از طرف کمیته امداد و با کمک مردم اجرا می شود.
شهرستان مرند با ۲۵۰ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری تبریز واقع است