فرماندار ویژه مرند در این مراسم گفت: راه اندازی مرکز داوری برای اتاق تعاون منشا خیر و برکت به ویژه در حوزه تعاون است.

 به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند :مرکز داوری اتاق تعاون شهرستان مرند،   با حضور داود گرشاسبی معاون استاندار آذربایجان شرقی، فدایی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری مرند و رنجبر رئیس اتاق داوری کشور افتتاح شد.

وی با اشاره به اینکه تمام دولت های موفق از ظرفیت و پتانسیل های تعاونی ها بهره می گیرند، تصریح کرد: نقش تعاونی ها در جنگ اقتصادی امروز دشمن علیه انقلاب اسلامی می تواند بسیار موثر است.

نماینده عالی دولت در شهرستان مرند گفت: فعالیت اتاق تعاون در شهرستان می تواند بسیاری از مراجعات به دادگستری را کمتر کند و باید تلاش شود برای پیشگیری اقداماتی انجام گیرد  و فرهنگ خود را در حوزه تعاون بالا ببریم.

وی گفت: اتاق تعاون باید بیشتر نسبت به معتمدسازی و تربیت نیروهای اجتماعی اقدام کند تا بتوانیم مسیر را ادامه داده و آموزش های لازم به فعالان اقتصادی ارائه شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان مرند گفت: فعالیت اتاق تعاون در شهرستان می تواند بسیاری از مراجعات به دادگستری را کمتر کند و باید تلاش شود برای پیشگیری اقداماتی انجام گیرد  و فرهنگ خود را در حوزه تعاون بالا ببریم .

وی گفت: تلاش شود اتاق تعاون بیشتر به معتمد سازی و اجتماعی کنیم تا بتوانیم مسیر را ادامه داده و آموزهای لازم به نیرو ها صورت گیرد . افزود: باید به سمت تربیت نسل و هدایت و آموزش به سمت تعاونی کردن تلاش کنیم .

گرشاسبی گسترش فرهنگ تعاون را یکی از راهکارهای برون رفت از مشکلات اقتصادی عنوان کرد و افزود: باید به سمت تربیت نسل و هدایت و آموزش و گسترش فرهنگ تعاون قدم برداریم.

گفتنی است، در ابتدای این مراسم نیز نمایشگاه و توانمندی های تعاونی های شهرستان افتتاح شد.

 

 

DSC_0014 DSC_0019 DSC_0024 DSC_0031 DSC_0041 DSC_0042 DSC_0045 DSC_0055 DSC_0063 DSC_0064 DSC_0066 DSC_0069 DSC_0072