به گزارش اخبار به روز مرند :همزمان با سراسر کشور اسلامی در شهرستان مرند نیز جشن های ویژه سالروز میلاد حضرت زهرا (س) برگزار خواهد شد. حبیب صبایی مسئول هیات رزمندگان اسلام شهرستان مرند در گفتگو با خبرنگار ما افزود: پنجشنبه و همزمان با شب میلاد از ساعت نه و نیم شب مراسم جشن و مولودی […]

به گزارش اخبار به روز مرند :همزمان با سراسر کشور اسلامی در شهرستان مرند نیز جشن های ویژه سالروز میلاد حضرت زهرا (س) برگزار خواهد شد.

هیات رزمندگان مرندحبیب صبایی مسئول هیات رزمندگان اسلام شهرستان مرند در گفتگو با خبرنگار ما افزود: پنجشنبه و همزمان با شب میلاد از ساعت نه و نیم شب مراسم جشن و مولودی خوانی در مسجد حضرت فاطمه الزهرا (س) منطقه آغ زمین با حضور اقشار مختلف مردم مومن شهرستان مرند برگزار خواهد شد.

وی اظهار کرد: مطمئنا عاشقان اهل بیت (ع) تمام تلاش خود را برای برگزاری هر چه باشکوهتر جشن تولد این بانوی عزیز و مادر بقیه الله (عج) بکار خواهند گرفت تا مراسماتی در شان ایشان برگزار شود و هیات رزمندگان اسلام شهرستان مرند نیز با همکاری معاونت فرهنگی اجتماعی و همچنین حوزه نصر سپاه ناحیه مرند مراسم مولودی خوانی و سخنرانی به همین مناسبت خواهد داشت که از کلیه همشهریان عزیز برای حضور و شرکت در این مراسم معنوی دعوت بعمل می آید.

روز جمعه ۲۱ فروردین و ۲۰ جمادی الثانی سالروز میلاد حضرت فاطمه (س) است که بعنوان روز مادر و روز زن نیز مطرح می باشد.