مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، سخنران آیین سیاسی-عبادی نماز جمعه این هفته جلفا بود.

به گزارش اخباربه روز مرند :، مرتضی بانک به عنوان سخنران نماز جمعه این هفته جلفا، گفت: ارس نقطه استراتژیک برای توسعه اقتصادی کشور است و افتتاح پروژه‌هایی با حدود ۳۵۱میلیارد تومان اعتبار نشان‌دهنده این موضوع است.

وی تصریح کرد: اتحاد و انسجام بین  مسئولین منطقه آزاد ارس شایسته تقدیر است و در قبال این انسجام باید از دکتر حسن‌نژاد تشکر کرد.

بانک افزود: این اتحاد و انسجام باعث شده است که شاهد پیشرفت‌های ارس در این روزها باشیم.

وی تاکید کرد: با توجه به همت و تلاشی که از مسئولین منطقه آزاد ارس سراغ داریم، اجازه نخواهند داد تا سرعت رشد و توسعه ارس کاهش پیدا کند.

دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در ادامه گفت: با توجه به اینکه این هفته به عنوان هفته شفافیت، کارآمدی و پاسخگویی نام گرفته است، دولت نیز برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان در مجلس شورای اسلامی حاضر شد.

گفتنی است، نماز جمعه این هفته جلفا به امامت حجت الاسلام و المسلمین سنجری و با حضور مرتضی بانک دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، محمد حسن‌نژاد نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس، محسن نریمان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس و سایر مسئولان سازمان منطقه آزاد ارس و شهرستان جلفا برگزار شد.

نوشته مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد: ارس نقطه استراتژیک برای توسعه اقتصادی کشور است اولین بار در رسانه مناطق آزاد. پدیدار شد.