به گزارش اخبار به روز مرند :علی اسمعیل‌پور معاون اجتماعی نیروی انتظامی آذربایجان شرقی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت : دیروز دو سارق افغانی در تبریز دستگیر شدند که اقدام به سرقت از شهروندان تبریزی کرده بودند. وی ادامه داد: این دو نفر در اتوبوس های شلوغ به جیب بری از مردم می پرداختند و […]

به گزارش اخبار به روز مرند :علی اسمعیل‌پور معاون اجتماعی نیروی انتظامی آذربایجان شرقی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت : دیروز دو سارق افغانی در تبریز دستگیر شدند که اقدام به سرقت از شهروندان تبریزی کرده بودند.

وی ادامه داد: این دو نفر در اتوبوس های شلوغ به جیب بری از مردم می پرداختند و پس از دستگیری نیز به جرم خود اعتراف کردند.

اسمعیل پور با اشاره به پخش برخی شایعات توسط معاندین گفت: در چند روز گذشته نیز شایعاتی مبنی بر حضور نیروهای داعشی در یکی از شهرستان های استان پخش شده بود که باید گفت افرادی که چنین شایعاتی پخش می کنند معاندینی هستند که اهداف دیگری را دنبال می کنند.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی آذربایجان شرقی ادامه داد: به تمام مردم اعلام می کنیم که به هیچ وجه نیروهای داعشی امکان ورود به خاک ایران را ندارند و از آن ها می خواهیم به شایعات مطرح شده در این خصوص گوش نسپارند.

انتهای خبر / منبع : مهر.

گفتنی است اخیرا معاون استاندار و فرماندار ویژه مرند ،دادستان انقلاب شهرستان مرند در گفتگو با خبرنگاران از دستگیری ۵۵ نفر از اتباع خارجی که از کشورهای افغانستان و پاکستان بصورت قاچاقی می خواستند از طریق ورود به شهرهای مرزی وارد خاک ترکیه شوند ظاهرا برای انجام کار توسط نیروهای سپاه پاسداران و نیروی انتظامی دستگیر و تحویل مقامات قضایی داده شدند