معاون استاندار آذربایجان شرقی وفرماندار ویژه مرند از, مسئولین خواست تا از فرصت های سفرهای تابستانی برای معرفی ظرفیت ها و پتانسیل های شهرستان استفاده های لازم را بعمل بیاورند,   در راستای ارائه خدمات مطلوب و شایسته به مسافران تابستانی با حضور ارگان ها و دستگاه های مختلف شهرستان مرند ، ستاد تسهیلات سفرهای […]

معاون استاندار آذربایجان شرقی وفرماندار ویژه مرند از, مسئولین خواست تا از فرصت های سفرهای تابستانی برای معرفی ظرفیت ها و پتانسیل های شهرستان استفاده های لازم را بعمل بیاورند,

 

در راستای ارائه خدمات مطلوب و شایسته به مسافران تابستانی با حضور ارگان ها و دستگاه های مختلف شهرستان مرند ، ستاد تسهیلات سفرهای تابستان تشکیل شد.

به گزارش اخبار به روز مرند:معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند از مسئولان خواست تا از فرصت سفرهای تابستانی به منظور معرفی ظرفیت ها و قابلیت های شهرستان استفاده کنند.

وی با اشاره به اینکه: میهمانان و گردشگران سفیران فرهنگی هر شهر می باشند و رفاه و آسایش آنان می تواند زمینه جذب گردشگران داخلی, وخارجی, واز طرفی با قرار گرفتن در مسیر شاهرگ اتصال اروپا وآسیا و همچنین همجواری با منطقه آزاد ارس زمینه مساعدی را برای رونق اقتصادی و فرهنگی منطقه باشد .

راستگو بر آمادگی دستگاه های اجرایی برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی، امداد و نجات، انتظامی و امنیتی، فرهنگی و هنری، حمل و نقل و خدمات جاده ای، اسکان و اقامت، خدمات شهری و رفاهی و نظارت بر صنوف برای خدمات دهی مطلوب به مردم و مسافران را مورد تاکید قرار داد .

رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان گفت :بهسازی فضای سبز و معابر، نظافت و پاکیزگی شهر، جمع آوری نخاله ها ، رنگ آمیزی جداول، غبارروبی و بهسازی پارک ها درسطح شهرستان، در این ایام می باید موردبیشتر توجه مسئولان ذیربط, قرار گیرد.

وی همچنین افزود: با توجه به عملکرد مطلوب ستاد تسهیلات سفرهای تابستانی امیدواریم خدمات ارزنده ای درایام تابستان ارائه و رضایتمندی مسافران وشهروندان فراهم شود,.