دستگاههای مرتبط با مسکن مهر هر چه سریعتر نسبت به رفع مشکلات آنها اقدام کنند . به گزارش اخبار به روز مرند به نقل از  روابط عمومی معاونت استانداری وفرمانداری ویژه شهرستان مرند ،کرمی معاون استاندار آذربایجان شرقی به همراه اصغر پور معاون فرماندار و روسای ادارات برق ، راه و شهر سازی ، شهرداری […]

دستگاههای مرتبط با مسکن مهر هر چه سریعتر نسبت به رفع مشکلات آنها اقدام کنند .

به گزارش اخبار به روز مرند به نقل از  روابط عمومی معاونت استانداری وفرمانداری ویژه شهرستان مرند ،کرمی معاون استاندار آذربایجان شرقی به همراه اصغر پور معاون فرماندار و روسای ادارات برق ، راه و شهر سازی ، شهرداری از شهرک میلاد و ولیعصر شهر مرند بازدید نمود .

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در این بازدیدهابر رفع مسائل و مشکلات اهالی ساکن در شهرکها تاکید نموده و اظهار داشت: تعاونیها و ادارت ذیربط با همدلی و تعامل بیشتر در جهت رفع مشکلات مردم اقدامات لازم را انجام دهند.

فرماندار ویژه شهرستان مرند در این بازدیدبر تامین مشکل روشنایی معابر ، حمل و نقل عمومی ، آسفالت معابر و ایجاد باکت جهت جمع آوری زباله توسط شهرداریتاکید کرد  .

وی افزو.د : طی گزارشات رسیده این موارد از جمله مهمترین مشکلات اهالی است و باید در اسرع وقت مسئولین دستگاههای ادارات مربوطه نسبت به رفع این مشکلات اقدامات عملی را در اسرع وقت تلاش و مرتفع شود .

کرمی تاکید کرد : اگر مشکلی در خصوص مسکن مهر حل نشود و  در این زمینه موجب نارضایتی متقاضیان و یا ساکنین مساکن مهر شود به صورت جد ی پیگیری خواهم نمود  و با مسئولین ویا پیمانکارانی که قصورات و یا سستی کنند  برخورد خواهیم کرد.

در این بازدید پیمانکاران پروژه های مذکور توضیحاتی را در خصوص مسائل و مشکلات موجود در شهرکها ارائه نمودند .

در حال حاضر در شهرک میلاد مرند تعداد ۱۵۰ خانوار سکونت دارند و هر روز بر تعداد این خانوارها افزوده می شود . ولی با مشکلات آب آشامیدنی وفاضلاب وترددوسائط نقلیه عمومی  همچنان دست و پنجه می زنند

۲۷ ۴۴ ۱۱۲