معاون استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: در شهرک میلاد مرند که جمعیت آن رو به افزایش است سیستم فاضلاب وجود ندارد و فاضلاب‌ها به صورت زمینی رها شده و بوی بدی در فضا منتشر شده و مشکلات بهداشتی حادی به وجود می‌آید.   به گزارش اخبار به روز مرند :تقی کرمی در جلسه شورای مسکن آذربایجان شرقی […]

معاون استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: در شهرک میلاد مرند که جمعیت آن رو به افزایش است سیستم فاضلاب وجود ندارد و فاضلاب‌ها به صورت زمینی رها شده و بوی بدی در فضا منتشر شده و مشکلات بهداشتی حادی به وجود می‌آید.

 

به گزارش اخبار به روز مرند :تقی کرمی در جلسه شورای مسکن آذربایجان شرقی با انتقاد از تاخیر ایجاد شده در زمینه مسکن مهر و فاضلاب شهرک میلاد مرند اظهار داشت: تعلل‌های ایجاد شده به واسطه مشکلات اداری و تاخیرها قابل قبول نیست.

وی گفت: در اردیبهشت ماه سال گذشته جلسه‌ای در فرمانداری شهرستان برگزار و مقرر شد که ۶ کیلومتر از فاضلاب توسط شرکت مشخص شده اجرا شود.

فرماندار مرند ادامه داد: در ۶ ماه گذشته کارهای لازم صورت نگرفته و بیش از ۲۰ جلسه برگزار شده ولی نتوانستیم نتیجه لازم را بگیریم.

معاون استاندار آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: در شهرک میلاد مرند که جمعیت آن رو به افزایش است سیستم فاضلاب وجود ندارد و فاضلاب‌ها به صورت زمینی رها شده و بوی بدی در فضا منتشر شده و مشکلات بهداشتی حادی به وجود می‌آید.

وی گفت: هر روز در فرمانداری مرند تجمع، اعتراض و نامه و درخواست می‌شود تا فاضلاب شهرک میلاد مرند حل شود و متاسفانه در ۱۶ ماه گذشته نتوانسته‌ایم نتیجه لازم و کاربردی را بگیریم.

فرماندار مرند گفت: کل کانال‌کشی فاضلاب این شهرک چند کیلومتر بیشتر نبوده و تعلل در این زمینه با وجود تصویب اعتبارات و وجود نقدینگی و منابع غیرنقدی تاسف برانگیز است.

فرماندار مرند تصریح کرد: چشم‌انداز آینده توسعه‌ای مرند شهرک میلاد است و مسکن مهر مرند نیز در این شهرک واقع شده و مشکل فاضلاب مربوط به مساکن مهر و دیگر واحدهای مسکن مهر است.