معاون استاندار آذربایجان شرقی: سرمایه گذاری‌های کلان در مرند قابل اجرا است معاون استاندار آذربایجان شرقی گفت: انتظار می‌رود قابلیت‌های عمرانی، گردشگری و صنعتی مرند با جلب سرمایه گذاری‌های بزرگ بخش‌های دولتی و خصوصی بیش از گذشته مورد بهره‌برداری موثر قرار بگیرد. به گزارش خبرنگار صداوسيما از مرند، بهنام رضوانی صبح امروز در جمع خبرنگاران […]

معاون استاندار آذربایجان شرقی:
سرمایه گذاری‌های کلان در مرند قابل اجرا است
معاون استاندار آذربایجان شرقی گفت: انتظار می‌رود قابلیت‌های عمرانی، گردشگری و صنعتی مرند با جلب سرمایه گذاری‌های بزرگ بخش‌های دولتی و خصوصی بیش از گذشته مورد بهره‌برداری موثر قرار بگیرد.

به گزارش خبرنگار صداوسيما از مرند، بهنام رضوانی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به نقش حساس این شهرستان مرزی در تاریخ درخشان فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی آذربایجان اظهار کرد: با وجود نیروهای مدیریتی کارآمد در شهرستان مرند انتظار آن می‌رود که قابلیت‌های عمرانی، گردشگری و صنعتی آن با جلب و هدایت سرمایه گذاری‌های بزرگ بخش‌های دولتی و خصوصی بیش از گذشته مورد بهره‌برداری موثر قرار بگیرد.
وی افزود: در شهرستانی که همدلی و همسویی متقابل مسئولان اجرایی و نیز همکاری و پیشگامی مردم آن در تمامی بخش‌ها فقط پیام‌آور توسعه و بالندگی باشد، باید انتظار آن را داشت که آن شهرستان با وجود محدویت‌های زمانی و ناکافی بودن منابع اعتباری لازم در دستیابی به شاخصه‌های قابل قبول عمرانی به موفقیت‌های بزرگ دست یابد.
معاون استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به کاربردی کردن برنامه‌ریزی‌های فنی و کارشناسی شده در حوزه اجرای مجموعه پروژه‌های اولویت‌دار استانی و ملی، خاطر نشان کرد: استقرار تمام زیرساخت‌های عمرانی، رفاهی، فرهنگی و اجتماعی در مناطق مختلف شهری و روستایی باید بهبود بیش از گذشته شرایط اشتغال‌زایی و رونق کسب و کار مطمئن برای مردم ساکن در آن مناطق را به ارمغان آورد.
وی با تأکید بر این موضوع که روند توسعه عمرانی ، صنعتی و توانمندسازی تولید و خدمات در شهرستان ویژه مرند باید بیش از گذشته شتاب بگیرد، گفت: با دستیابی به اهداف میان مدت و دراز‌مدت توسعه صنعتی و توانمندسازی تولید و خدمات می‌توان بسیاری از دغدغه‌های اشتغال‌زایی، اقتصادی و معیشتی مردم را شناسایی و مورد حل و فصل اصولی قرار داد.
رضوانی با بیان این مطلب که امروز شهرداری و شورای اسلامی شهر مرند سهم مهمی را در توسعه و عمران منطقه بر عهده گرفته‌اند، افزود : پیشگامی شهرداری و شورای اسلامی شهر مرند در برآورده ساختن انتظارات دیرینه شهروندان، نوید بخش آغاز فصول جدیدی از عمران و آبادانی پایدار برای این شهر تاریخی و فرهنگی است.
وی با تأکید بر ضرورت تقویت مقوله همدلی و همسویی مسئولان اجرایی و آحاد مختلف مردم برای تسریع در نیل به اهداف متعالی و جهانی نظام جمهوری اسلامی، گفت: الگومندی جمهوری اسلامی برای سایر نظام‌های مردمی و اسلامی جهان امروزی نتیجه اصلی برنامه ولایت‌پذیری و مردم‌مداری است.
رضوانی خاطرنشان کرد: دشمنان همواره از دستیابی مردم ایران اسلامی به قله‌های رفیع افتخارات جهانی در عرصه‌های مختلف علمی، اقتصادی ، سیاسی همواره در هراس و نگرانی مطلق بوده‌اند و در این رابطه، همگامی مشترک مردم و مسئولان زمینه ساز تداوم پایدار سربلندی‌ها و سرافرازی‌های بی‌پایان جمهوری اسلامی ایران است.