فرماندار ویژه شهرستان مرند در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر با تاکید بر توجه ویژه هر یک از دستگاه ها به موضوع اعتیاد و پیشگیری اظهار داشت: در مساله پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر نباید کم کاری صورت گیرد .

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر با تاکید بر توجه ویژه هر یک از دستگاه ها به موضوع اعتیاد و پیشگیری  اظهار داشت: در مساله پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر نباید  کم کاری صورت گیرد .

وی افزود: بسیاری از مشکلات مرتبط با آسیب های اجتماعی  به نوعی درگیر با مواد مخدر هستند .

وی تاکید کرد : موضوع پیشگیری از مواد مخدر را باید جدی بگیریم و بحث آگاه سازی و تربیت فرزندان توجه بیشتری داشته باشیم .

نماینده عالی دولت در شهرستان با تاکید بر جدی گرفتن مصوبات و موضوعات مطرح شده در شورای مبارزه با مواد مخدر گفت: باید با جدیت و قاطعانه با این پدیده شوم و خانمان سوز مبارزه کنیم و اولویت برنامه ها توجه به موضوع پیشگیری باشد .

معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به استفاده از ظرفیت فرهنگ و هنر در امر آگاه سازی و پیشگیری بیان داشت: فرهنگ و هنر در خدمت رفع آسیب های اجتماعی باشد و این یک ابزار مناسب فرهنگی است .

فرماندار ویژه شهرستان تاکید کرد : همگی باید در برابر مبارزه و پیشگیری  احساس مسئولیت داشته باشیم و بیشتر بر عملکرد  و بازدهی برنامه ها توجه داشته باشیم .

وی با اشاره به ظرفیت فضای مجازی در امر پیشگیری و آگاه سازی گفت:  از ظرفیت فضا های مجازی در پیشگیری و کنترل و شناخت آسیبهای اجتماعی استفاده کنیم .

DSC_0002 DSC_0006 DSC_0007 DSC_0008 DSC_0010 DSC_0011