فرماندار شهرستان ویژه مرند هدف دشمن را ایجاد گسست بین مردم و حاکمیت عنوان کرد و گفت: ما باید با حفظ وحدت و تکیه بر داشته های خود، اجازه تفرقه اندازی به دشمن را ندهیم.

 

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند :معاون استاندار آذر بایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مرند در جمع اهالی روستای محبوب آباد با اشاره به سه اصل شکل گیری نظام جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران بر پایه ارزش های اسلامی، مردم و رهبری دینی شکل گرفت.
وی ادامه داد: ارزش ها و سنت الهی در هر جامعه ای باشد، آن جامعه رو به پیشرفت، توسعه و برکت است و باید به این سه اصل احترام و ارزش ویژه ای قائل شویم.
فرماندار شهرستان مرند با اشاره به تداوم دشمنی آمریکا با ایران گفت: علت اصلی دشمنی آمریکا با ایران بر هم خوردن منافع آنها در کشور است و اینکه با قیام مردم ایران، تمامی معادلات و منافع آنها بر هم خورد.
گرشاسبی اظهار داشت: با وجود اینکه دشمنان از راه های مختلف جهت ضربه زدن به کشور و نظام عمل می کنند، اما با حفظ وحدت و انسجام و تکیه بر داشته های خود به پیشرفت های بسیاری در حوزه های مختلف دست یافته ایم.
فرماندار شهرستان مرند اظهار داشت: امروز ما باید با حفظ هویت خود، بیش از هر زمان تعامل، همکاری، استقامت و هم افزایی داشته باشیم تا بتوانیم از پیچ تاریخی که مواجهیم با موفقیت عبور کنیم.
گرشاسبی تاکید کرد: نباید اجازه دهیم خون ۲۳۰ هزار شهید که تقدیم انقلاب و کشور شده پایمال شود و دشمن به هدف خود که ایجاد گسست بین مردم و حاکمیت است برسد.

DSC_0017

DSC_0009

DSC_0011

DSC_0012

DSC_0004

CSC_0026

DSC_0008