معاون استاندار آذربایجان شرقی برنامه ها و طرح های آماده بهره برداری شهرستان مرند در هفته دولت را تشریح کرد.

 به گزارش پا یگاه خبری اخبار به روز مرند :داود گرشاسبی فرماندار ویژه مرند، در گفتگو با خبرنگاران :، به تشریح برنامه های هفته دولت در شهرستان مرند پرداخت و ابراز داشت: اولین برنامه هفته دولت در این شهرستان، غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا خواهد بود که ظهر روز جمعه در باغ رضوان شهر مرند برگزار می شود، سپس اعضای شورای اداری شهرستان با امام جمعه دیدار کرده و در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شرکت می کنند.

وی همچنین افتتاح ساختمان دهیاری روستای کوه کمر، افتتاح ساماندهی آرامگاه پیر خموش در مرند و برگزاری همایش تکریم سالمندان را از برنامه های دومین روز هفته دولت در این شهرستان برشمرد.

معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به برنامه های روز سوم هفته دولت خاطرنشان کرد: افتتاح طرح تامین آب شرب روستای ابرغان، ساماندهی معابر و آسفالت روستای دولت آباد و برگزاری مراسم گرامیداشت روز کارمند و تجلیل از کارمندان نمونه از برنامه های روز یکشنبه خواهد بود.

فرماندار ویژه مرند طرح آبیاری قطره ای در روستای کندلج، خانه بهداشت و پارک کودک روستای دیزج علیا و روستای زنجیره و افتتاح طرح آبخیزداری منابع طبیعی در روستای اسداغی مرند را از اهم برنامه های روز چهارم هفته دولت عنوان کرد.

وی خاطرنشان کرد: مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفته دولت و شهیدان رجایی و باهنر روز چهارشنبه با حضور حجت الاسلام نعمت زاده امام جمعه مرند در مسجد قیام این شهر برگزار خواهد شد.

گرشاسبی ابراز داشت: گازرسانی روستای قراجه سفلی در روز چهارشنبه کلنگ زنی می شود، همچنین افتتاح خانه بهداشت و پارک کودک در روستاهای مرکید و لیوار بالا از دیگر طرح هایی است که به بهره برداری می رسد.

فرماندار ویژه مرند اظهار داشت: حضور در مراسم بازسازی واقعه غدیر در پارک قوناخلار مرند و شرکت در مسابقه دوچرخه سواری جایزه بزرگ یامچی – یکانات از برنامه های روز پنجشنبه آخرین روز هفته دولت خواهد بود.