به گزارش اخبار به روز مرند :تقی کرمی معاون استاندار آذربایجان شرقی به همراه جمعی از مسئولین در جمع اهالی روستای دولت آباد از توابع بخش مرکزی مرند حاضر شده و در جلسه ای صمیمی به بررسی مشکلات مردم پرداختند. تقی کرمی در این دیدار با اشاره به شعار سال مورد تاکید رهبر معظم انقلاب […]

به گزارش اخبار به روز مرند :تقی کرمی معاون استاندار آذربایجان شرقی به همراه جمعی از مسئولین در جمع اهالی روستای دولت آباد از توابع بخش مرکزی مرند حاضر شده و در جلسه ای صمیمی به بررسی مشکلات مردم پرداختند.

تقی کرمی در این دیدار با اشاره به شعار سال مورد تاکید رهبر معظم انقلاب گفت همدلی و همزبانی بین دولت و ملت و همکاری در عرصه های مختلف نقش مهمی در تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی دارد

وی اظهار کرد: ملت ما در بدترین شرایط اقتصادی موفق به مدیریت کشور شدند و در مقابل تحریم ها کرده و  با اصطلاح خم به ابرو نیاوردند و همچنین با رویکرد تیم مذاکره کننده هسته ای آرامشی بر ملت بویژه بخش اقتصاد کشور حاکم شده است .

فرماندار ویژه شهرستان مرند در ادامه با اشاره ثبات و کنترل قیمت ها و همچنین کاهش تورم تاکید کرد : ثبات و کنترل قیمت ها از مهمترین موفقیت های دولت تدبیر و امید است که تاکنون توانسته آرامش را در جامعه و میان اقشار مختلف مردم ایجاد کند و نگرانی ها نیز در این خصوص برطرف شده است .

معاون استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر رشد مثبت اقتصادی کشور و از خروج از رکود خاطر نشان کرد : رشد اقتصادی مثبت شده و امیدواریم این روند صعودی ادامه یابد .

کرمی با بیان اینکه تلاش های تیم مذاکره کننده از سوی تمامی مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی مورد تقدیر قرار گرفته است ، تاکید کرد : تیم مذاکره کننده با عزت ، سربلندی و اقتدار از حقوق ملت جمهور اسلامی ایران در برابر شش قدرت جهان ایستادگی کرده و اجازه نداد حقی از ایران ضایع شود.

وی با اشاره به سالروز شهادت شهید سپهبد صیاد شیرازی گفت : شهید صیاد شیرازی نمونه بارز پشتیبانی از ولایت فقیه بود و بی شک چنین شخصیت هایی نه تنها برای خانواده خود، ارتش و نیروهای مسلح بلکه برای همه ملت ایران مایه افتخار هستند .

فرماندار ویژه مرند در ادامه با اشاره به مشکلات روستای دولت آباد مرند گفت : مهمترین و اصلی ترین وظیفه دولتمردان، خدمت بی منت به مردم است و به مرور به وعده هایی که دادیم عمل خواهیم کرد .

کرمی از همراهی و همدلی اهالی روستاهای دولت آباد ، بنگین و هوجقان تقدیر و تشکر کرد و گفت : یکی از مهمترین برنامه های دولت تدبیر و امید نگاه عادلانه به توسعه بخش های مختلف کشور از جمله مناطق روستایی است و بایستی مسوولان آبادانی روستاها را در اولویت برنامه ریزی خود قرار دهند.

معاون استاندار آذربایجان شرقی در خاتمه سخنان خود همراهی و همگامی روسای ادارات و اصحاب رسانه های جمعی در این دیدار تقدیر و تشکر کرد .و گقت بنده بعنوان خادم مردم بزرگوار و شریف شهرستان مرند همگام با مسئولین ادارات و نهاد های دولتی و با تعامل بین امام جمعه محترم و نماینده پر تلاش مردم مرند و جلفا در مجلس بر ای عمران و آبادانی شهرستان همدل و توان همت بسته ایم و به وعدهایی که دادیم عمل خواهیم کرد

وی درل مورد مشکلات اهالی این روستاها نیز گفت سال گذشته با مصوب شورای اسلامی شهر مرند و موافت فرمانداری برای ، احداث پل غیر همسطح  در ورودی به شهر مرند  تصویب شده و امسال اجرایی خواهد شد ،

فرماندار ویژه مرند همچنین ارتقاء روستای دولت آباد وذیزج  حسین بیک به شهر و  کشکسرای به بخشداری را از خواسته های برحق مردم و مسئولین منطقه ذکر کرد و افزود هنوز این مصوبات ازسوی هیئت دولت ابلاغ نگردیده ،بنده و نماینده محترم به جدپیگیر هستیم ،

تعویض لوله های شبکه آبرسانی  دهستان دولت آباد و چندین ئروستا نیز ازدیگر مشکلات مهم در روستاهای این شهرستان می باشد که امسال بیشترین اعتبارات در بخش آب و فاضلاب روستایی در این شهرستان اختصاص یافته است ، بیمه کشاورزی و قالیبافان ، لایروبی رودخانه زیربیل چای از جمله مهترین مشکلات  دهستان دولت آباد بود که کاظم شریفی رئیس شورای اسلامی دهستان دولت آباد در ابتدایی این مراسم بیان و خواستار مساعدت بیشتر مسئولین و دستگاههای دولتی ارا ئه  کرد   .

uvs150409-007 ۵۲ ۱۰۱ ۹۱ ۵۲ ۶۱ ۷۱ ۸۱ ۳۲ ۲۴