،جلسه کمیسیون بند پنج با حضور اعضاء کمیسیون به ریاست معاون استاندار آذربایجان شرقی در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد. معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در این جلسه گفت : با تخصیص بیش از ۶۰ میلیون تومان بزودی شاهد راه اندازی سینمای  دیجیتالی  درشهرستان مرند خواهیم شد . تقی کرمی […]

،جلسه کمیسیون بند پنج با حضور اعضاء کمیسیون به ریاست معاون استاندار آذربایجان شرقی در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در این جلسه گفت : با تخصیص بیش از ۶۰ میلیون تومان بزودی شاهد راه اندازی سینمای  دیجیتالی  درشهرستان مرند خواهیم شد .

تقی کرمی با بیان اینکه افزود : مهمترین مشکلات سینما از جمله بازسازی فضای سالن ، صندلی ، سیستم صدا ، نو و سایر موارد برطرف شده  و برای استفاده مردم هنر دوست این شهرستان فعال می شود .با نصب  تجهیزات لازم که از سوی وزارت فرهنگ وارشاد  تامین خواهد شد ،این سینما در شهرستان مرند محل مجتمع فرهنگی هنری ارشاداسلامی این شهرستان دایر می شود

کرمی گفت: وجود سالن سینما  در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان می تواند در جنبه های مختلف موثر واقع شود  و به صورت چند منظوره مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

فرماندار ویژه شهرستان مرند با ابراز تاسف از تعطیلی سینمای شهرستان مرند ، جایگاه این حوزه هنری را در بین اقشار مختلف جامعه مهم دانست  و بر تکمیل و راه اندازی سریعتر این حوزه هنری تاکید کرد .

در ادامه کرمی به همراه اعضاء از سالن و نحوه بازسازی این سالن بازدید کرد.

۳۲۶ ۴۱۴ ۱۳۷۲۲۹