نشست مشترک  پیشگیری از سرقت با حضور روسای بانکها و موسساتدولتی ، مسئولین  امنیتی و انتظامی و قضایی  شهرستان مرند  و به ریاست معاون استاندار آذربایجان شرقی  در محل سالن همایش فرمانداری مرند برگزار شد . معاون استاندار آذربایجان شرقی  و فرماندار ویژه شهرستان مرند در این نشست بااشاره به خدمات و تلاش های شبانه روزی پرسنل […]

نشست مشترک  پیشگیری از سرقت با حضور روسای بانکها و موسساتدولتی ، مسئولین  امنیتی و انتظامی و قضایی  شهرستان مرند  و به ریاست معاون استاندار آذربایجان شرقی  در محل سالن همایش فرمانداری مرند برگزار شد .

معاون استاندار آذربایجان شرقی  و فرماندار ویژه شهرستان مرند در این نشست بااشاره به خدمات و تلاش های شبانه روزی پرسنل خدوم نیروی انتظامی در برقراری امنیت و آسایش مردم  گفت: نیروی انتظامی در کنار سایر قوای نظامی و انتظامی با تلاشهای شبانه روزی خود توانسته ضمن ایجاد امنیت در شهرستان ، در زمینه مبارزه با سرقت گامهای موثری بردارد .

کرمی  در ادامه گفت: اراده پیشگیری از سرقت باید در بین تمامی دستگاه های خدمات رسان مخصوصا  بانکها و موسسات  مالی و اعتباری وادارات دولتی بیشتر تقویت شود . افزود روسای بانکهای عامل و موسسات اعتباری و دولتی باید در اصول رعایت استاندار سازی مراکز خود برای حفاظت ایمنی در حوزه کاری خودشان برنامه ریزی داشته باشند و با نیروی انتظامی همکاریهای لازم را  بعمل آورند

 

وی  گفت: بانکها امین اموال مردم هستند و باید نهایت دقت و حساسیت را از حفاظت از اموال مردم به کار برده تا مردم با آرامش و خیال راحت بتوانند سرمایه گذاری کنند .اظهار داشت : مبارزه با سرقت یکی از مطالبات به حق مردم است و نیروی انتظامی در این خصوص توانسته به خوبی عمل کند .

 

کرمی افزود : افزایش امنیت علاوه بر حفظ اموال و ثروت صاحبان سرمایه موجب حفظ آرامش در جامعه می شود که لازمه آن همکاری هر چه بهتر بانکها و دستگاه های خدمات رسان با پلیس و رعایت نکات ایمنی  از سوی کارشناسان دستگاه های امنیتی است.

فرماندار ویژه شهرستان مرند همچنین با اشاره به اینکه : امنیت بدون مشا رکت و همکاریمردم در جامعه تحقق نخواهد یافتافزود، همکاری و همراهی بیشتر مردم  با نیروی انتظامی موجب جلوگیری از سرقت در جامعه  ار نیز فراهم می آورد .برنقش حفظ و امنیت نیروی انتظامی تاکید و خواستار همکاری مسئولین بانکهای عامل برای حفظ امنیت و حراست از آورده های مردم و بیت المال شد

 

2

در ادامه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مرند طی سخنانی با تاکید بر تقویت و بررسی مرتب سیستمهای نظارتی بانکه گفت: کنترل سیستم های امنیتی از همه جوانب امری ضروری است.

سرهنگ طاحونی با اشاره به رعایت نکات ایمنی افزود : بررسی پدالها ی اعلام خطر ، رفع خلا دید دور بینهای مدار بسته ، تقویت مکانی منافذ نفوذی و … می تواند گام موثری در پیشگیری از سرقت باشد .

۱۲۱ ۲۱۴ ۳۱۳