به گزارش اخبار به روز مرند :جلسه کارگروه تخصصی سلامت بهداشت و امنیت غذایی شهرستان با حضور اعضا به ریاست کرمی معاون استاندار آذربایجان شرقی در محل ساختمان بهورز برگزار شد . معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند گفت: پایه و محور توسعه ، انسان سالم است و با وجود انسان سالم است که […]

به گزارش اخبار به روز مرند :جلسه کارگروه تخصصی سلامت بهداشت و امنیت غذایی شهرستان با حضور اعضا به ریاست کرمی معاون استاندار آذربایجان شرقی در محل ساختمان بهورز برگزار شد .

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند گفت: پایه و محور توسعه ، انسان سالم است و با وجود انسان سالم است که جامعه توسعه می یابد .

تقی کرمی افزود : یکی از دغدغه های جدی مردم و مسئولین شهرستان محل احداث بیمارستان جدید ایت که در این مورد مکانهایی پیش بینی شده است.

وی گفت: متاسفانه بیمارستان آیت اله کوه کمر شهرستان پاسخگوی نیاز های بهداشتی، درمانی شهرستان نیست و لازم است بیمارستانی با ظرفیت تخت بیشتر در شهرستان احداث شود .

فرماندار ویژه شهرستان مرند افزود : محلهایی برای احداث بیمارستان جدید در نظر گرفته ایم که در حال کار کارشناسی و بررسی است.

کرمی خاطر نشان شد : متاسفانه نگاههای منفی که برخی شهروندان نسبت به احداث مکان بیمارستان دارند به صورت نا جوانمردانه فضا را منفی و افکار عمومی را تحریک به غیر استاندارد بودن محلها و مکان بیمارستان می کنند که نباید اینگونه اعمال و رفتار در شهرستان وجود داشته باشد و همگی باید با اتحاد و همدلی مسائل و مشکلات را پشت سر بگذاریم.

وی گفت: بازدید هایی از طرف نمایندگانی از طرف دانشگاه علوم پزشکی و وزارت بهداشت از محلها صورت گرفته و در حال بررسی خصوصیات مکانها هستیم و اگر با استاندارد های وزارت بهداشت همخوانی داشته باشد به تصویب خواهند رسید و بازرسانی از وزارت بهداشت در هفته های آتی برای بازدید میدانی به شهرستان اعزام خواهند شد .

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند اظهار داشت : در تلاشیم تا محلی ایده آل و مطلوب از همه لحاظ برای احداث بیمارستان جدید با ظرفیت بیش از ۲۰۰ تخت در نظر بگیریم که در این زمینه به همکاری کلیه دستگاه ها نیازمندیم.