به گزارش  اخبار به روز مرند:، در آستانه هفته گرامیداشت مقام  معلم،ستاد بزرگداشت مقام معلم ،  در محل فرمانداری مرند تشکیل جلسه داد. معاون استاندار آذربایجان شرقی به عنوان رئیس این ستاد ضمن تبریک میلاد باسعادت امیر مومنان حضرت علی (ع) و تسلیت به مناسبت شهادت علامه مرتضی مطهری خاطر نشان کردند :معلمین علیرغم مشکلات […]

به گزارش  اخبار به روز مرند:، در آستانه هفته گرامیداشت مقام  معلم،ستاد بزرگداشت مقام معلم ،  در محل فرمانداری مرند تشکیل جلسه داد.

معاون استاندار آذربایجان شرقی به عنوان رئیس این ستاد ضمن تبریک میلاد باسعادت امیر مومنان حضرت علی (ع) و تسلیت به مناسبت شهادت علامه مرتضی مطهری خاطر نشان کردند :معلمین علیرغم مشکلات معیشتی سنگ صبور جامعه هستند. و ما هرچه داریم از این معلمان دلسوز داریم.

فرماندار ویژه شهرستان مرند در راستای رفع مشکلات قشر فرهنگی با اشاره به تلاشهای بی وقفه دولت تدبیر و امید تصریح کردند :در این راستا علاوه بر طرح رتبه بندی معلمان،طرح اصلاح نظام پرداختها توسط دولت، در دست بررسی است.

کرمی در اهمیت و جایگاه علم و آگاهی افزود: زندگی عزتمند منوط به داشتن آگاهیست و انسانهای آگاه برای داشتن زندگی باعزت تلاش بیشتری خواهند کرد.

در ابتدای این جلسه پیری،معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مرند،ضمن تبریک این ایام خجسته و بابرکت گزارشی از عملکرد یکسال گذشته خود پرداخت و از حمایتهای تمامی نهادها و ارگانها به ویژه فرمانداری ویژه شهرستان از آموزش و پرورش تقدیر و تشکر کردند.

۱۰۴