همزمان با گرامیداشت هفته بسیج  دیدار با خانواده دوشهید در شهر زنوز از توابع شهرستان مرند به گزارش خبرنگار صدا وسیما از مرند به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند معاون استاندار آذربایجان شرقی  همراه با رئیس بنیادشهید وامور ایثارگران و مشاور فرماندارویژه مرند در امور ایثارگران با  حضور در […]

 همزمان با گرامیداشت هفته بسیج  دیدار با خانواده دوشهید در شهر زنوز از توابع شهرستان مرند به گزارش خبرنگار صدا وسیما از مرند به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند معاون استاندار آذربایجان شرقی  همراه با رئیس بنیادشهید وامور ایثارگران و مشاور فرماندارویژه مرند در امور ایثارگران با  حضور در منزل پدردو شهید رحمت اله و نعمت اله  اوهانی در شهر زنوز دیدار کرد .
تقی کرمی  در این دیدار با اشاره بر جایگاه شهید و شهادت در دین مبین اسلام، گفت: شهدا مظهر عزت و افتخار کشور هستند و حضور در خانه شهدا توفیق بزرگی است که امروز نصیب ما شده است. وی افزود: دیدار  از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران به منظور عرض ارادت و یادآوری این امر که مسئولین همیشه به یادشان هستند صورت می گیرد..
فرماندار ویژه مرندافزود: در این دنیا هیچ پاداشی نمی تواند مقام و منزلت خون شهید را جبران کند . وی با بیان اینکه خانواده شهدا بهترین جایگاه را دارند و ما قدر خانواده شهدا را  همیشه ودر همه حال قدر می دانیم چراکه تنها یادگاران برجای مانده از شهدای گرانقدری انقلاب اسلامی  و گنجینه های فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه می باشند  گفت: ما هرچه داریم از برکت خون شهداست که با فدا کردن جان خود از آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی و این مرز و بوم دفاع کردند و آرامش و آسایش امروزی را به ما هدیه دادند. .
وی در این دیدار با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران، گفت: خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری  پاداش ارزشمندی در نزد خداوند برخودار هستند و با صبرو استامت همچنان از آرمانهای مقدس شهیدان و امام شهیدان رهبر کبیر انقلاب اسلامی  و پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری  وجودشان یک سرمایه ملی فرهنگی و مذهبی پایدار می باشد .
 معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند ، تصریح کرد: مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آنان هستند و می‌دانند اگر این ایثارها نبود کشور و انقلاب با این امنیت و آسایش را نداشتیم .
کرمی افزود: امیدواریم خداوند به ما توفیق دهد تا بتوانیم ادامه دهنده راه شهیدان عزیزمان باشیم. در ادامه معاون استاندار آذربایجان شرقی ضمن ارسال سلام گرم استاندار آذربایجان شرقی دکتر جبارزاده به پدر شهیدان اوهانی ، تندیس اهدایی از طرف استاندار را تقدیم پدر بزرگوار  شهیدان رحمت اله و نعمت اله اوهانی کرد.
.۱۴۱۶۶۶۷۷۰۹_۳ ۱۴۱۶۶۶۷۷۲۵_۰ ۱۴۱۶۶۶۷۷۶۵_۱ ۱۴۱۶۶۶۷۷۸۳_۲