معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه مرند گفت: حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات پیش رو، بزرگ ترین نماد پشتیبانی و حمایت مردم از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.   به گزارش اخبار به روز مرند : معاون استاندار آذر بایجانشرقی و فرماندار ویژه مرند روز پنجشنبه در جمع راهپیمایی کنندگان ۲۲ […]

معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه مرند گفت: حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات پیش رو، بزرگ ترین نماد پشتیبانی و حمایت مردم از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

 

به گزارش اخبار به روز مرند : معاون استاندار آذر بایجانشرقی و فرماندار ویژه مرند روز پنجشنبه در جمع راهپیمایی کنندگان ۲۲ بهمن مرند در گفتگو با خبر نگار ما : با بیان اینکه ملت ایران با حضور در این راهپیمایی حمایت خود را از نظام نشان دادند، افزود: این حضور بار دیگر در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با حجم بیشتری تکرار می شود.
وی اظهار کرد: مشارکت حداکثری در انتخابات از تاکیدهای رهبر معظم انقلاب اسلامی است و انتظار می رود مردم با حضور در آن از زحمت کشان و خادمان ملت تشکر کنند و یکی دیگر از روزهای سرنوشت ساز انقلاب را رقم بزنند.
فرماندار ویژه مرند یادآور شد: همدلی و همفکری همیشه در انقلاب اسلامی کارساز است و امسال نیز با توجه به شعار سال مبنی بر دولت و ملت، همدلی و همزبانی، حضور یکپارچه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن به مثابه یادآور پیروزی ملت ایران علیه رژیم ستمشاهی، نشان از وجود وحدت و همدلی بین آنان است.
تقی کرمی ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران با رهبری امام راحل و پشتیبانی مردم از این آرمان ها به وجود آمد و به پیروزی رسید و اکنون این نعمت الهی از آن همه مردم ایران است و کسی نمی تواند آن را به قشر خاصی نسبت دهد.
فرماندار مرند اظهار داشت: در زمان کنونی همه مسئولان جمهوری اسلامی در تلاشند که همه این آرمان ها را تحقق بخشند و تلاش دولت برای رفع تحریم ها و به رسمیت شناساندن حق انرژی صلح آمیز هسته ای زیر نظر هدایت های داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران، نمونه ای از این تلاش هاست.
کرمی افزود: تلاش دولت تدبیر و امید برای به نتیجه رساندن مذاکرات با فرجام برجام به نتیجه رسید و نقش هدایت های رهبری و پشتیبانی مردم از این مذاکره ها محور اصلی تحقق آن بود و دولت نیز در تلاش است سال آینده با رشد سرمایه گذاری خارجی و برخی برنامه های اقتصادی در راستای رفع مشکلات مردم گام بردارد.
وی بر ضرورت عجین شدن بیشتر از گذشته آموزه های شهیدان انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس در برنامه های دولت، نیروهای نظامی و وحدت قوای سه گانه تاکید کرد و یادآور شد: اگر همه دست اندرکاران از این آرمان ها تاسی بگیرند بدون شک رضایت مندی مردم نیز بیشتر فراهم می شود.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان مرند و جلفا  توصیه ای بر کاندیدا ها و مردم ولایت مدار شهرستان مرند نیز داشتند :وی با اشاره به اینکه انتخابات مجلس اگر برای خدمت به مردم و کشورمان باشد خدمت بی مننت برای مردم  است ،موجب نمیشود که کاندیداهای محترم در حوزه انتخابیه مرند و جلفا که تا امروزر تعداد کاندیداها به ۳۰ نفر رسیده ودونفر فعلی از سایر شهزستانها انتقالی گرفته اند به رقابت خواهند پرداخت از تخریب همدیگر جدا خوداری نمایند  و از توسعه هر گونه شایعات بی دلیل خوداری ،هر جند کلیه کاندیدا ها بطور غیر رسمی در منازل دوستان و بستگان به تبلیغات و اعلام برنامه ها فعالیت میکنند کاملا این فعالیت ها رصد میشود .

فرماندار ویژه مرند همجنین از مردم بزرگوار و ولایت مدار شهرستان مرند  خواست تا با حضور گسترده خوذشان در کنار صندوقهای اخذ رای و انتخاب کاندیدای  اصلح بار دیگر سرنوشت آینده منطقه و کشور سهیم باشند

۴۷ ۳۹ ۳۵