به گزارش اخبار به روز مرند : راستگو طی بازدید از اجرای پروژه فاضلاب شهرک بعثت گفت : طی حضور و آگاهی از مشکلات مردم شهرک بعثت با برگزاری جلسات لازم در عرض کمتر از یک ماه عملیات خط انتقال فاضلاب خانگی شروع به کار کرده است. وی افزود : این پروزه به طول ۱۰ کیلومتر […]

به گزارش اخبار به روز مرند : راستگو طی بازدید از اجرای پروژه فاضلاب شهرک بعثت گفت : طی حضور و آگاهی از مشکلات مردم شهرک بعثت با برگزاری جلسات لازم در عرض کمتر از یک ماه عملیات خط انتقال فاضلاب خانگی شروع به کار کرده است.

وی افزود : این پروزه به طول ۱۰ کیلومتر برای ۴۸۱ خانوار مسکونی در این شهرک در حال اجرا است که از این میزان تاکنون بیش از ۶۰۰ مترطول کار لوله گذاری انجام شده است.

فرماندار شهرستان ویژه مرند در ادامه گفت : هزینه این پروزه از سوی منابع دولتی تامین شده است .

راستگو با بیان اینکه همواره مردم حامی اصلی دولت هستند و در تمامی زمینه ها به عنوان بازوان دولت اقدامات لازم را انجام داده اند افزود : طبق هماهنگی های انجام شده با اهالی این شهرک مقرر شده است اهالی شهرک بعثت در زمان انشعاب گذاری با دولت همکاری های لازم را انجام دهند.

فرماندار شهرستان ویژه مرند در ادامه از روند اجرای پروژه خط انتقال فاضلاب شهرک میلاد نیز بازدید کرد.

راستگو در این بازدید ضمن ابراز رضایت از روند اجرایی این پروزه گفت : پروژه خط انتقال فاضلاب شهرک میلاد مرند توسط شرکت کوثر، اداره راه و شهرسازی و آب و فاضلاب شهرستان در حال عملیات است که تاکنون ۲۵۰۰ متر طول این پروژه از سوی شرکت کوثر و بیش از ۳۹۰۰ مترطول توسط اداره آب و فاضلاب شهرستان مرند انجام شده است.

وی افزود : این پروژه با هزینه بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال در حال انجام شده است که امید است این پروژه تا تابستان سال آینده اتمام یابد و یکی از مشکلات اصلی اهالی این شهرک که نبود خط انتقال فاضلاب است حل شود

.DSC02111 DSC02112 DSC02120 DSC02121 DSC02128

کلمات کلیدی :