گرشاسبی معاون استاندار آذربایجان شرقی در جلسه شورای ترافیک شهرستان مرند، گفت: شهرداری باید با ایجاد زیرساخت مسافربری برای انتقال مسافران به ترمینال روستایی و برخورد قاطع پلیس با رانندگان شخصی، ترمینال روستایی مرند را فعال کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند :فرماندار ویژه مرند با انتقاد از صدور معاینه فنی به ناوگان های فرسوده خاطرنشان کرد: مینی بوس های روستایی تاریخ گذشته که در شهر تردد می کنند، موجب آلودگی صوتی و هوا می شوند، وضعیت ناوگان مینی بوس رانی شهرستان مرند از کیفیت نامناسبی برخوردار است و باید اصلاح شود.

گرشاسبی افزود: باید برای جان مردم ارزش قائل شد و متولیان ناوگان شهری و روستایی شهرستان باید برای بروزرسانی ناوگان طرح و برنامه داشته باشند.

فرماندار ویژه مرند در بخش دیگری از الحاق شهرک میلاد به شهر مرند خبر داد و از پلیس راهنمایی و رانندگی خواست نسبت به ارائه خدمات راهور اقدام کند.

گرشاسبی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ضرورت اجرایی شدن طرح توسعه بلوار میانی شهر کشکسرای و آسفالت جاده ترانزیت خاطرنشان کرد: شهرداری کشکسرای طرح و نقشه آن را در جلسه گذشته شورای ترافیک ارائه کرد اما چرا علیرغم بازدید و موافقت مدیرکل راه و شهرسازی، هنوز این طرح اجرایی نشده است.

 

download (1)